Poprzedni artykuł: Co warto przeczytać w lecie? Poznaj wydawnicze nowości Następny artykuł: Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. To się nazywa poczwórne szczęście!

Beyonce na okładce 'Vogue'a' prawie bez makijażu. Wzięła przykład z Alicii Keys?

Najważniejsze wydanie amerykańskiego "Vogue'a" w tym roku należy do Beyonce. Okładka może zapisać się w historii mody z kilku powodów, a jednym z nich jest brak makijażu piosenkarki.

Wrześniowe wydanie magazynu "Vogue" jest najważniejszym w ciągu całego roku, a pojawienie się na okładce amerykańskiego "September Issue" to najwyższe wyróżnienie. W ciągu ostatnich lat na okładkach rozpoczynających jesienny sezon gościły m.in. Kendall Jenner, Jennifer Lawrence, a nawet Kim Kardashian i Kanye West.

W tym roku na jedynce zobaczymy Beyonce, która na chwilę zastąpiła Annę Wintour i w całości przejęła kontrolę nad procesem przygotowywania okładki. Piosenkarka postanowiła zapisać się w historii, bo zdjęcia okładkowe zostały po raz pierwszy zostały wykonane przez czarnoskórego fotografa. Ich autorem jest Tyler Mitchell, który ma jedynie 23 lata. 

Co ciekawe, nie jest to pierwsze wrześniowe wydanie, na którym oglądamy twarz Beypnce. Jej zdjęcie zdobiło także okładkę "Vogue US" z 2015 roku.  W sieci zaprezentowano dwie wersje - jedną z dużym bukietem kwiatów na głowie wokalistki, a drugie z kolorową sukienką na tle białego prześcieradła.

Beyonce bez makijażu na okładce "Vogue'a"

Beyonce na okładce wrześniowego "Vogue'a" wystąpiła w dość nietypowej dla siebie, bo bardzo naturalnej odsłonie. Piosenkarka nie ma na sobie właściwie żadnego makijażu - cera jest świetlista, rzęsy nie są pokryte nawet odrobiną tuszu, na usta nałożono prawdopodobnie jedynie balsam. Także fryzura Beyonce jest bardzo naturalna - włosy ułożone są w fale lub upięte w gładki koczek czy w warkocze.

Beyonce na okładce "September Issue" do złudzenia przypomina Alicię Keys, która w 2015 roku całkowicie zrezygnowała z noszenia makijażu i wytrwale trzyma się swojego postanowienia. Skoro taki look promowany jest przez najważniejszą gwiazdę muzyki pop w najważniejszym wydaniu biblii mody może już niedługo mocny makijaż stanie się passe?

Jak widzimy na przykładzie Beyonce - w naturalnej odsłonie można wyglądać przepięknie.

Zobacz także: Nie żel, nie kredka, nie cień - nigdy nie zgadniecie, czego Beyonce używa do makijażu brwi!

Zdjęcia: Tyler Mitchell / Vogue US

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 13:30

Zobacz także

Nasze propozycje