Poprzedni artykuł: 18-latka żali się, że jej psy są ładniejsze od niej! A wszystko przez... Następny artykuł: Dziś zna ją cały świat! Domyślacie się, kto jest na tym zdjęciu?

Która aktorka tak się oszpeciła? Na co dzień to piękna kobieta!

Kobieta, , tagi: Blake Lively
Podziwiałyście jej stylizacje w „Plotkarze"? To zobaczcie jak piękna i stylowa Blake Lively zmieniła się nie do poznania!

Niedawno pisałyśmy o tym, że Blake Lively zmieniła fryzurę. Kilka sprawnych ruchów stylisty pozwoliło z długich włosów aktorki zrobić eleganckiego loba. Mimo że była to tylko sztuczka z wsuwkami (my też pokazywałyśmy, jak z długich włosów zrobić krókie bez obcinania), teraz aktorka naprawdę bardzo się zmieniła. Żonę Ryana Reynoldsa aż trudno poznać.

Blake Lively w "The Rhythm Section"

Jak nietrudno się domyślić, Blake Lively przeszła metamorfozę z powodu filmu - tym razem do roli bezdomnej Stephanie Patrick w "The Rythm Section". Fani na pewno są bardzo zaskoczeni wyglądem aktorki. Znają ją jako posągowo piękną blondynkę. Tym razem jednak 30-latka musiała zmienić wizerunek

Zobacz także:Przed tym błędem przestrzegają wszystkie wizażystki. Słusznie?

Potargane i polepione włosy z ogromnym odrostem najbardziej rzucają się w oczy. W brudnych, zniszczonych ubraniach i bez makijażu Blake nie przypomina siebie. Aż trudno wyobrazić sobie, że właśnie tak wygląda jedna z głównych postaci "The Rythm Section".

Aktorki, które oszpeciły się do roli

Ale Blake Lively to nie jedyna aktorka, która dla roli w filmie pozwoliła się oszpecić. Naszym zdaniem jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz przeszła Margot Robbie. Na co dzień to piękna blondynka, jednak dla roli potrafi zrobić naprawdę dużo.

Zobacz także: Syn Pameli Anderson ma już 19 lat! Podobny do sławnej mamy?

Najpierw zmieniła nieco wizerunek na potrzeby "Suicide Squad", gdzie zagrała szaloną Harley Quinn. Później zaszalała jeszcze bardziej jako Elżbieta I w filmie "Mary Queen of Scots". W tej produkcji jest wręcz nie do poznania. Same zresztą zobaczcie:

Zdjęcie: Pinterest; Ons.pl; Instagram

Najbardziej niezapomniana metamorfoza to ta Charlize Theron. W filmie "Monster" (2003) zagrała amerykańską prostytutkę i seryjną morderczynię  Aileen Wuornos. Za tę rolę Charlize dostała Oscara!

Zobacz także: Jest gorący zwiastun „Nowego oblicza Greya"! Sporo zdradza...

Roonej Mara pozwoliła wykonać sobie piercing twarzy, rozjaśnić brwi i drastycznie zmienić fryzurę -  wszystko na potrzeby filmu "Dziewczyna z tatuażem" (2011) i roli Lisbeth Salander, w którym to zagrała u boku Daniela Craiga.

Zdjęcia: Kadry z filmu; Ons.pl

Znacie jeszcze inne aktorki, które zdecydowały się na oszpecającą je metamorfozę? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/okmagazine_ru

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 22:20

Zobacz także

Nasze propozycje