Poprzedni artykuł: Kobiecy biust to nie tylko kobieca sprawa. Niezwykła męska akcja! Następny artykuł: Maffashion szybko pocieszyła się po rozstaniu z Czarkiem? Podobno spot...

Blanka Lipińska pokazała mamę! Podobne?

Już wiemy, komu pisarka zawdzięcza swoją nieprzeciętną urodę. Mama Blanki Lipińskiej to bardzo atrakcyjna kobieta. Niektórym pewnie nawet spodoba się bardziej niż córka...

Blanka Lipińska to chyba jedna z najpopularniejszych (nie mylić z "najlepszych") postaci polskiej literatury. Swoją rozpoznawalność pisarka zawdzięcza nie tylko trzem napisanym przez siebie bestsellerom, ale też odważnym wypowiedziom i robiącemu wrażenie wyglądowi. Lipińska niewątpliwie jest ponadprzeciętnie atrakcyjną kobietą. I nawet jak próbuje pokazać światu jakieś swojego niedoskonałości - rozstępy, zmarszczki czy przerośnięte mięśnie - to nie bardzo jej to wychodzi. Teraz wiemy, komu kontrowersyjna pisarka zawdzięcza swoją urodę.

Fot.: Instagram

Jak wygląda mama Blanki Lipińskiej?

Uważnie przeszukaliśmy Instagram Lipińskiej i udało nam się zebrać kilka zdjęć, na których widać jej mamę. Małgorzata Lipińska to bardzo zgrabna blondynka, którą nie bez powodu internauci ochrzcili mianem "polskiej Kim Basinger". Pomimo skończonych 56 lat, zdaniem wielu, pani Małgorzata wygląda jakby była niewiele starsza od swojej córki. Kiedy przyznała się na Instagramie do swojego wieku i zdradziła, że jest z ojcem Blanki od 40 lat, internauci byli w szoku:

Wygląda pani na 35 lat! Córa cała pani.

Powiedziałabym 35! Piękna kobieta.

Od 40 lat? To niemożliwe. Pani chyba ma 40 lat.

Już wiadomo po kim Blania taka piękna!

My zaryzykowalibyśmy wręcz stwierdzenie, że mama Blanki jest od swojej córki atrakcyjniejsza. Trzeba przecież wziąć pod uwagę fakt, że Blanka Lipińska zawdzięcza swój wygląd nie tylko genom, diecie i treningowi, ale też interwencji chirurgicznej. Pisarka sama nie raz przyznawała się do operacji powiększenia biustu czy wyszczuplenia twarzy.

Zobacz także: Mama Julii Wieniawy... w bikini! Jak wygląda?

A w co myślicie o mamie Blanki Lipińskiej - ładniejsza od swojej znanej córki?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2019, 21:29

Nasze propozycje