Poprzedni artykuł: "Taniec z gwiazdami" bez jednej z gwiazd - Marcin Bosak zrezygnował z... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek - Majdan skrytykowana za strój - "jak sumo". Gwiazd...

Blanka Lipińska jest w ciąży?! Odpowiedź celebrytki nie pozostawia złudzeń

Kobieta, , tagi: Baron, Blanka Lipińska, 365 dni
Blanka Lipińska i Baron to obecnie jedna z najgorętszych par polskiego show biznesu, nic więc dziwnego, że fani z zapartym tchem oczekują na kolejne smaczki z życia zakochanych. Czyżby para już niebawem miała przywitać na świecie swoje pierwsze dziecko? Słowa pisarki nie pozostawiają wątpliwości.

Uczucie pomiędzy Blanką Lipińską, a Baronem kwitnie w najlepsze i choć zakochani na początku skrzętnie ukrywali swój związek, to od czasu pamiętnego zdjęcia w windzie na bieżąco jesteśmy świadkami ich rosnącego uczucia, które wyzwoliło w kochankach pokłady romantyzmu, którym coraz chętniej chwalą się za pomocą swoich InstaStories. To właśnie za sprawą Instagrama dowiedzieliśmy się, jak pieszczotliwie Blanka nazywa swojego chłopaka, poznaliśmy kulinarne umiejętności celebrytki oraz to, że piecze dla Barona ciasta w kształcie serca, a nawet nie rozstaje się z koszulką z podobizną ukochanego. Co więcej również Baron rozpieszcza swoją wybrankę i ofiarowuje jej wymyśle gadżety, zawsze wozi w aucie ulubione przysmaki Blanki, a ostatnio nawet sprawił jej obrączkę, którą samodzielnie stworzył z gitarowej struny. Czyżby pierścionek nie był przypadkiem, a para spodziewa się dziecka?

Blanka Lipińska jest w ciąży?!

To jest zdecydowanie czas Blanki Lipińskiej! Po sukcesie erotycznej sagi „365 dni”, która od razu stała się bestsellerem, pisarka mającą bliskie relacje z Dodą  czy Natalią Siwiec, z przytupem wkroczyła w polski show biznes stając się jednym z najgorętszych nazwisk ostatnich lat. By tego było mało, celebrytka postanowiła zekranizować pierwszą część swojej sagi, o tym samym tytule, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Film „365 dni” z Michele Morrone i Anną Marią Sieklucką okazał się takim hitem, że Lipińska postanowiła pójść o krok dalej i umieścić swoje dzieło na Netflixie. Również na platformie streamingowej historia eterycznej Laury Biel i zabójczo przystojnego i niebezpiecznego bossa sycylijskiej mafii Massimo spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, dzięki czemu stała się dostępna również zagranicą, gdzie „365 dni” bije rekordy popularności,  a nawet doczekało się wyzwania na TikToku.

Międzynarodowa sława sprawiła, że Lipińska jeszcze chętniej zaczęła dzielić się z fanami szczegółami ze swojego życia, które regularnie zdradza za pomocą InstaStories, gdzie coraz częściej odpowiada na pytania internautów. Ostatnio nawet zdradziła, czy plotki o jej ciąży się potwierdziły. Podczas Q&A na Instagramie autorki "365 dni" pojawiło się pytanie: 

W którym miesiącu ciąży jesteś? 

Odpowiedź pisarki nie pozostawia złudzeń na temat jej domniemanego stanu błogosławionego.

W jedenastym – odpowiedziała z rozbawieniem Blanka Lipińska.

Lipińska odpowiedziała również na pytanie, czy jest zazdrosna o Barona oraz jego powodzenie u kobiet.

Nie przeszkadza Ci, że inne kobiety piszą do Barona? - zapytała jedna z fanek.

A piszą?  Nie obchodzi mnie to, bo nawet nie wiem. A jak nie wiem, to mi nie przeszkadza, bo nie wiem... – brzmiała odpowiedź Lipińskiej.

Zdjęcie: Screen InstaStories @blanka_lipinska

Blance gratulujemy poczucia humoru i niezwykłego dystansu do siebie i świata.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 lipca 2020, 23:44

Nasze propozycje