Poprzedni artykuł: Wiemy, jakich kosmetyków używa księżna Kate - będziecie zaskoczone! Następny artykuł: Nosisz gumki do włosów na nadgarstku? Ta historia sprawi, że raz na za...

Skandal z popularną blogerką w roli głównej - chciała się wypromować na ludzkim nieszczęściu...

Kobieta, , tagi: rak, nowotwór, instagram, blogerka
Publicznie zapewniała, że chce pomóc chorym, ale internauci szybko odkryli oszustwo...

Akcje dobroczynne przyciągają wielu szczerych ludzi, ale niestety niektórzy wykorzystują społeczne zaangażowanie do własnych, bynajmniej nie szlachetnych celów. W sieci zawrzało, gdy wyszło na jaw, że jedna z popularnych blogerek bezczelnie próbowała wypromować się na cudzym nieszczęściu.

Udawała, że obcięła włosy na perukę

Lele Pons, przez fanów nazywana "królową internetu" w ostatnich dniach zanotowała znaczący wzrost popularności, ale raczej nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Blogerka pochwaliła się na Instagramie, że zdecydowała się ściąć włosy i przekazać je na peruki dla osób przechodzących chemioterapię. Opublikowała zdjęcie, na którym demonstruje blond pasma. Niestety dla niej, fani szybko zauważyli, że w rzeczywistości nie są to prawdziwe włosy, ale sztuczne doczepy przeznaczone do przedłużania fryzury.

Źródło zdjęcia: screen z Instagram/lelepons

Cyniczne kłamstwo Lele wywołało falę negatywnych reakcji - blogerka szybko skasowała "niefortunne" zdjęcie, ale było już za późno. Na jej wizerunek raczej nie wpłynął też dobrze fakt, że zaczęła blokować użytkowników wytykających jej oszustwo. W akcie desperacji opublikowała kolejny wpis, w którym próbowała tłumaczyć, że "naprawdę ścięła włosy, ale po fakcie dowiedziała się, że fundacja nie akceptuje farbowanych pasm i obecnie szuka innego sposobu, by pomóc". Hmmm... to jak to właściwie było?

Skandaliczny postępek Lele szybko zaowocował utratą fanów na wszystkich kanałach, a sprawa jest obecnie nagłaśniania przez media na całym świecie. 

Co sądzicie o tej historii? Wierzycie, że Lele chciała komukolwiek "pomóc"?

Zobacz też: Jak wyglądała Melania Trump 17 lat temu? Będziecie zaskoczone!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 06:32

Nasze propozycje