Poprzedni artykuł: Wieczorna joga z Agnieszką Maciąg! Teraz książkę z DVD kupicie z magaz... Następny artykuł: Mandaryna wraca na scenę! Zapowiedziała nowe koncerty

Internauci twierdzą, że ta dziewczyna nie zasługuje na swojego chłopaka, bo jest... za gruba!

Kobieta, , tagi: związek, modelka
Amerykańska blogerka i modelka plus size została zaatakowana przez hejterów po tym, jak pokazała swojego szczupłego chłopaka. Naprawdę na niego nie zasługuje?

Melissa Gibson ma chłopaka Johnatana. Niedawno podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem z przywitania Nowego Roku. Niby nic nadzwyczajnego, jednak internauci zwrócili uwagę na fakt, że jej chłopak jest sporo od niej chudszy. Część z ponad 200 tys. fanów blogerki zaczęła zarzucać parze, że ich związek nie jest normalny lub wynika z fetyszu.

Polecamy:  Ta dziewczyna wygląda zupełnie jak Kylie Jenner. Z jedną różnicą - internauci twierdzą, że jest ładniejsza!

Blogerka postanowiła zareagować i dokładnie opisała, jakiego typu wiadomości dostawała. "Czy jesteś szczęśliwa, że masz zdrowego partnera, który będzie z tobą przez wiele lat? Czy twój partner nie zasługuje na to samo z twojej strony?".

Melissa przekonuje, że z Johnatanem będą walczyć o swoją miłość, przestrzeń, że są zupełnie normalni i w ich związku nie chodzi o fetysz. Podkreśla, że 2018 rok jest rokiem miłości, która nie jest definiowana przez wagę, wiek, umiejętności, płeć, rasę czy religię.

Polecamy:  Agnieszka Kaczorowska schudła już 8 kilogramów. Jak jej się to udało?

Blogerka twierdzi, że ludzie czują się uprawnieni do komentowania ich związku, ponieważ wciąż pokutuje przekonanie, że atrakcyjność jest związana tylko z ciałem, które pasuje do konkretnych norm, które spełnia jej partner, a ona już nie. W rzeczywistości jednak atrakcyjni nie są jedynie szczupli ludzie. Według Amerykanki nie powinniśmy definiować piękna tak wąsko, a jeżeli tak twierdzimy, to wiele tracimy.

Polecamy:  Jeszcze 4 lata temu tę dziewczynę wszyscy wyśmiewali! Jak wyglądała?

Jej szczere wyznanie na Instagramie zostało polubione ponad 10 tys. razy. Otrzymała również wiele słów wsparcia.

W naszej galerii zobaczycie, jak wygląda Melissa i jej chłopak Johnatan. Co sądzicie o ich związku? 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 08:00

Zobacz także

Nasze propozycje