Poprzedni artykuł: Najnowszy trend w medycynie estetycznej to upodabnianie się do... Mela... Następny artykuł: Jennifer Lopez ma siostrę bliźniaczkę? Ta kobieta jest do niej łudząco...

Budzą zainteresowanie, gdziekolwiek się pojawią - tak wygląda miłość bez granic!

Kobieta, , tagi: związki, miłość, viral
To małżeństwo budzi sensację, gdziekolwiek się pojawi. I wcale nie jest to historia z gatunku "Piękna i Bestia" :)

Różnica wzrostu w związku dla wielu osób bywa problemem, ale w przypadku tej pary wydaje się nie mieć najmniejszego znaczenia. A "dzieli" ich znacznie więcej niż marne kilka centymetrów! Gdy Boban i Milica Marjanović idą pod rękę ulicą, przyciągają wszystkie spojrzenia - zobaczcie, dlaczego!

Boban i Milica Marjanović - różnica wzrostu to nie problem!

Boban Marjanović jest serbskim koszykarzem NBA, którego profesję można rozpoznać na pierwszy rzut oka - mężczyzna ma aż 221 cm (!) wzrostu, co sprawia, że w naturalny sposób góruje nad większością społeczeństwa. Nie przeszkodziło mu to jednak w znalezieniu miłości - jego żoną jest piękna, drobna Serbka Milica. No właśnie: nawet bardzo drobna. Różnica wzrostu między małżonkami jest tak uderzająca, że w tym przypadku nie pomogą najwyższe szpilki. Milica nie sięga mężowi nawet do ramienia, co sprawia, że ich każde wspólne wyjście wzbudza małą sensację. 

Jednak dzielące ich centymetry nie mają dla młodych żadnego znaczenia - najważniejsze jest łączące ich uczucie. Ze zdjęć publikowanych przez Bobana i Milicę w mediach społecznościowych wyłania się obraz kochającego małżeństwa i rodziców dwojga dzieci (para ma dwóch synków). Ich przykład bardzo dobitnie pokazuje, że prawdziwa miłość nie zna granic - pamiętajcie o tym, gdy przyjdzie wam ochota narzekać na zbyt niskiego lub wysokiego partnera :)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia Bobana i Milici - naprawdę robią wrażenie!

Zobacz też: Jak sprawić, by płytka paznokcia znów błyszczała?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 10:46

Nasze propozycje