Poprzedni artykuł: Uwielbiany serial po 20 latach wraca na ekrany! Jak dziś wygląda Esmer... Następny artykuł: Pamiętacie serialową Ally McBeal? Nie zgadniecie, jak teraz wygląda!

Brad wreszcie podjął decyzję! Ale co na to Angelina?

Kobieta,
,
, tagi: związki, angelina jolie, rozwód, gwiazdy, Brad Pitt
Czy to ostateczny koniec Brangeliny?

Angelina Jolie i Brad Pitt w końcu się rozwiodą? Minął rok, odkąd jedna z najsłynniejszych par Hollywood oficjalnie ogłosiła rozstanie, jednak wciąż nie doszło do formalnego zakończenia tego związku. Wygląda jednak na to, że Brad Pitt wreszcie zdecydował się rozwiązać tę sytuację.

Brad Pitt chce przyspieszyć rozwód - co na to Angelina?

Choć ich małżeństwo okazało się być bardzo burzliwe, Brad i Angelina przez długi czas wydawali się mieć problem z podjęciem decyzji co do przyszłości swojej relacji. Po ogłoszeniu separacji, na jaw zaczęły wychodzić mroczne szczegóły na temat ich związku, takie jak alkoholizm aktora i zaburzenia odżywiania Jolie. Przez pewien czas oboje wydawali się skupiać tylko na kwestii opieki nad dziećmi, a o rozwodzie zrobiło się cicho.

Niedawno pojawiły się plotki, że para może do siebie wrócić - na podstawie wypowiedzi obojga aktorów media i znajomi spekulowali, że Brad i Angelina wciąż się kochają i chcą dać sobie drugą szansę. Jednak prawda okazuje się być inna - przynajmniej jeśli chodzi o Brada Pitta. Jak donosi Life & Style, gwiazdor ma dość zwłoki - chce przyspieszyć rozwód i jak najszybciej odzyskać wolność.

Czyżby Brad znalazł nową miłość i stąd chęć szybkiego zakończenia dawnego związku? Na razie brak informacji na ten temat, jednak nagły pośpiech aktora może prowokować różne domysły. Pytanie tylko, co o tym wszystkim myśli Angelina...

Czy to już naprawdę koniec? Jak myślicie?

Zobacz też: Kate Middleton cierpi w ciąży na niebezpieczną chorobę?

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 14:13

Zobacz także

Nasze propozycje