Poprzedni artykuł: Córka Jennifer Lopez jest bardziej utalentowana niż jej znana mama?! Następny artykuł: Agnieszka Radwańska w ogniu krytyki. Fani: 'Tyle kasy i taka twarz. Kt...

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?!

Kobieta, , tagi: związki, Bradley Cooper
O rozstaniu tej pary spekulowano od miesięcy. Czyżby pogłoski o kryzysie w związku aktora i modelki były prawdą? Amerykańskie media nie mają wątpliwości.

Związek Bradleya Coopera i Iriny Shayk to już przeszłość? Odkąd na ekrany kin trafił film "Narodziny gwiazdy", wiele osób zaczęło się doszukiwać oznak romansu pomiędzy aktorem a Lady Gagą. No i trzeba przyznać, że ich nie brakowało. Wystarczy sobie przypomnieć występ pary na tegorocznej gali rozdania Oskarów. Na dodatek Lady Gaga zerwała zaręczyny i zrobiła sobie tatuaż nawiązujący do filmu, w którym grała z aktorem. 
Zastanawiano się, jak to wszystko wpływa na związek Bradleya z Iriną, z którą ma dwuletnią córeczkę, jednak prawdopodobnie, to nie artystka jest tutaj winna. 

Bradley Cooper i Irina Shayk już nie są parą?

Już od jakiegoś czasu zdarzało się, że paparazzi przyłapywali parę np. na kłótni na ulicy, ale z drugiej strony, której parze nie zdarzają się sprzeczki? Teraz jednak amerykańskie media donoszą, że związek tych dwojga to już naprawdę przeszłość. Rzekomo każde z nich miało inne podejście do życia, co od dawna negatywnie wpływało na ich związek. 

Bradley zawsze chciał zachować prywatność w życiu osobistym, podczas gdy Irina uważała, że powinni być znacznie bardziej "medialnym" związkiem - podaje źródło "Mto News".

Aktor więc nigdy nie zdradzał zbyt wiele ze swojego życia prywatnego, dlatego na razie również informacje o rozstaniu nie są oficjalne. Para ponoć podjęła dojrzałą i w pełni świadomą decyzję. Czy zatem doczekamy się ich oficjalnego stanowiska w tej sprawie? Prawdopodobnie ma się ono pojawić w ciągu kilku dni. Jedno jest pewne - od gali rozdania Oskarów nie pojawiali się razem na ściankach. 

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 06:53

Zobacz także

Nasze propozycje