Poprzedni artykuł: Nosisz spódnicę mini zimą? Historię tej dziewczyny potraktuj jako ostr... Następny artykuł: Victoria i David Beckham przeżywają poważny kryzys... Wszystko przez d...

Ewa Chodakowska pokazała bratanicę na Instagramie. Trenerka pomogła jej... przygotować się na studniówkę

Kobieta, , tagi: Ewa Chodakowska
Trenerka pochwaliła się zdjęciem swojej bratanicy Natalii. Jak się okazuje, Ewa Chodakowska bardzo pomogła nastolatce przygotować się do studniówki.

Ewa Chodakowska rzadko pokazuje na Instagramie swoich bliskich, wyłączając męża, który często towarzyszy jej także podczas imprez służbowych. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Na swoim Instagramie opublikowała fotografię swojej bratanicy Natalii. W miniony weekend dziewczyna miała studniówkę, a sławna ciocia pomagała jej w przygotowaniach, aby jak sama pisze "tego wieczoru czuła się jeszcze bardziej wyjątkowo".

Polecamy:  To właśnie takie bluzki będziemy nosić wiosną. Sa stworzone dla dziewczyn z małym biustem

Studniówkowa stylizacja bratanicy Ewy Chodakowskiej

Natalia wybrała więc z trenerką sukienkę marki Chaos by Marta Boliglova, a za jej make up odpowiadała znana makijażystka gwiazd, Magda Pieczonka. Ewa Chodakowska nie pokazała ostatecznego efektu ze szpilkami i wieczorową torebką, ale możemy dobrze przyjrzeć się kreacji nastolatki.

Jednak nie wszystkim spodobała się ta stylizacja - w komentarzach niektórzy zarzucali, że sukienka powinna być wieczorowa, a ta jest koktajlowa. Nie zabrakło również obrońców kreacji Natalii Chodakowskiej. Czasy się zmieniają i na studniówkach coraz częściej akceptowane są sukienki mini, co widać w komentarzach.

Polecamy:  Urszula Radwańska założyła markę modową. Tenisistka będzie projektować torebki

Wszyscy jednak podkreślali, że bratanica Ewy Chodakowskiej jest śliczną dziewczyną i życzyli jej udanej zabawy na studniówce.

Śliczna dziewczyna! Sukienka rewelacja.
Piękna młoda dziewczyna ubrana jak milion $ mamy 2018 r. To nie lata 90, że wszystkie dziewczyny były w koku i długiej sukni z satyny... @natalia.chodakowska Wyglądasz zjawiskowo
To jak czasy się zmieniają widać m.in. po studniówkowych kreacjach. Obecna moda dużo bardziej mi się podoba niż ta sprzed 14 lat.

Do której grupy wy należycie? Stawiacie na nowoczesność czy klasykę?

Nam bardzo się podoba nowoczesny look, który na swojej studniówce zaprezentowała bratanica Ewy Chodakowskiej. Pamiętajmy, że to przyszła maturzystka ma się dobrze czuć w swojej stylizacji i doskonale bawić:)

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 09:25

Zobacz także

Nasze propozycje