Poprzedni artykuł: Agnieszka Kaczorowska o trudnych początkach ciąży: 'Nie dam rady, w co... Następny artykuł: W teledysku Pawła Domagały wystąpił syn Alżbiety Lenskiej i Rafała Cie...

Izabela Janachowska urodziła? Fani zauważyli: "Zniknął pani brzuszek"

Izabela Janachowska jest w ciąży, co ogłosiła kilka tygodni temu. Nie zdradziła jednak, kiedy dokładnie odbędzie się poród. Nic dziwnego, że jej fanów zainteresowało zdjęcie, na którym nie zauważyli brzuszka gwiazdy.

Z niecierpliwością oczekujemy informacji o tym, że Izabela Janachowska urodziła. Kilka tygodni temu razem z mężem, Krzysztofem Jabłońskim ogłosiła, że niebawem na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Zrobiła to za pomocą Instagrama:

Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością, która nas przepełnia już od kilku miesięcy Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3 - napisała Izabela Janachowska

Potem za pomocą materiału na YouTube ogłosili światu, że spodziewają się syna. Izabela Janachowska zdradziła także, jakie imię planuje dać dziecku i że nie lubi imion starodawnych.

Czy Izabela Janachowska już urodziła?

Telewizyjna wedding expert nie ujawniła jednak, kiedy dokładnie planowany jest termin porodu. Jej fani więc z największą czujnością obserwują jej social media w poszukiwaniu przesłanek, czy maluszek jest już na świecie. Ostatnie zdjęcie na Instagramie gwiazdy wyraźnie ich zelektryzowało. Izabela Janachowska pozuje na nim przy łóżeczku dziecięcym.

"Pierwsze przymiarki do macierzyństwa Wybieranie tych wszystkich pięknych rzeczy do pokoiku dziecięcego jest takie miłe " - napisała w opisie.

Niektórzy jednak zwrócili uwagę nie na wystrój pokoju, a na jej brzuch, a raczej na jego brak!

"Czyżby już nie było brzuszka?"
"Jak zobaczyłem to zdjęcie to myślałem że już urodziłaś " - czytamy w komentarzach.

Izabela Janachowska jednak postanowiła uspokoić swoich fanów i odpisała: "Cały czas jest;)".

Okazuje się, że gwiazda TVN doskonale wie, jak pozować, a jej sukienka sprawiła, że brzuszek stał się prawie niezauważalny. Co więcej, Izabela Janachowska na pierwszy rzut oka niewiele przytyła w ciąży, a na zdjęciu widzimy ją w szpilkach, co również świadczy o tym, że na razie nie boryka się z np. opuchlizną. Na komentarz fanki na ten temat: "Szpilki jeszcze pasują? U mnie pod koniec ciąży pasowały tylko japonki " odpowiedziała: "jakoś wchodzą ".

Musimy przyznać, że Izabela Janachowska naprawdę promienieje w ciąży. Przyłączamy się do życzeń szczęśliwego rozwiązania. Myślicie, że radosną nowinę gwiazda ogłosi w równie spektakularny sposób, jak np. płeć dziecka?:)

Obniż cenę składki ubezpieczenia, wybierając ofertę promocyjną ze strony Link4 kody promocyjne.

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lutego 2020, 19:53

Nasze propozycje