Poprzedni artykuł: Kobieta oglądająca program telewizyjny uratowała życie prowadzącej go... Następny artykuł: Jagoda Judzińska z „Top model” urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Ania Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie brzuszka od ogłoszenia ciąży!

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, dzieci gwiazd, Anna Lewandowska
Anna Lewandowska jest w czwartym miesiącu ciąży i wręcz promienieje! Postanowiła pierwszy raz pochwalić się ciążowym brzuszkiem.

Ania i Robert Lewandowscy niedawno ogłosili szczęśliwą nowinę - już za pięć miesięcy powitają na świecie drugie dziecko. Zarówno oni, jak i ich rodzina mieli naprawdę sporo czasu, aby nacieszyć się tą informacją w niewielkim gronie. Trenerka właśnie opublikowała pierwsze zdjęcie w obcisłej koszulce do ćwiczeń, która podkreśliła pierwsze ciążowe krągłości :).

Brzuch Anny Lewandowskiej w drugiej ciąży

Od kilku dni polskie i niemieckie media żyją informacją o drugiej ciąży Ani Lewandowskiej. Ona i jej mąż trzymali tę wiadomość tylko dla siebie i najbliższych przez zaskakująco długi czas. Okazuje się, że trenerka jest już w drugim trymestrze. Odpowiednie stylizacje pozwoliły jej ukryć powiększający się brzuszek - bluzki z baskinką i oversizowe kroje jeszcze wtedy nie wzbudzały żadnych podejrzeń. Teraz już wiadomo, co się za tym wszystkim kryło, a raczej kto :).

Jak nietrudno się domyślić, mimo błogosławionego stanu, Ania Lewandowskanie ma zamiaru rezygnować z treningu. Wręcz zachęca wszystkie przyszłe mamy do dbania o siebie i ciało również w trakcie ciąży. Na jej Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym już widać niewielki brzuszek. 

Przyjrzyjcie się szczególnie dolnej części brzucha trenerki - sportowe spodenki delikatnie go opinają, a bluzka dodatkowo to uwydatnia.

 

Trening Ani Lewandowskiej dla kobiet w ciąży

Kiedy Ania Lewandowska była w ciąży z Klarą, stworzyła dedykowany ciężarnym kobietom program ćwiczeń, który jest dostępny w jej aplikacji Diet&Training by Ann. To zatem idealny czas na promowanie własnego produktu. Tym bardziej, że już zapowiedziała pracę nad nowym zestawem treningowym, który ma być idealny dla każdej przyszłej mamy na różnym etapie ciąży.

Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy - zaczęła Lewandowska.

Słusznie przekonuje, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży. Kobiety spodziewające się dziecka powinny dostosować rodzaj aktywności do zachodzących zmian w organizmie przyszłej mamy i pod dany trymestr. Co poleca trenerka?

Spacery! Unikanie forsowania ciała, nawet jeśli wcześniej prowadziłyście aktywny tryb życia, 5-minutowe treningi, wydłużane stopniowo o 5 minut, do momentu, aż będziecie w stanie trenować pełne 30 minut. Koncentrując się na właściwym oddechu i korygowaniu postawy możemy skupić się po prostu na rozciąganiu, nie obciążając kręgosłupa - zdradziła.

My życzymy, Ani Lewandowskiej dużo zdrowia i spokoju w tym ważnym dla niej czasie. Oby wszystkie plany, które ma zamiar zrealizować będąc w ciąży, spełniły się :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowskahpba

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 21:06

Nasze propozycje