Poprzedni artykuł: Eksperyment rosyjskiego fotografa dowodzi, że nie jesteśmy anonimowi! Następny artykuł: Czekolada lepsza niż seks? Oto ranking przyjemności według Polek

Anna Lewandowska chwali się brzuszkiem! Widać, że to już piąty miesiąc :)

Kobieta, , tagi: Anna Lewandowska
Odkąd Robert Lewandowski ogłosił światu, że wraz z żoną spodziewają się dziecka, znana wszystkim Polkom trenerka coraz chętniej pokazuje rosnący brzuszek. A na najnowszym zdjęciu bardzo dobrze go widać.

Nietrudno się zorientować, że jest już delikatnie zaokrąglony. Łatwo się zorientować, że to naprawdę już piąty miesiąc i czas do rozwiązania szybko mija. Do zdjęcia zapozowała na siłowni razem ze swoją znajomą. Widać, że treningi służą Annie Lewandowskiej, a trenerka robi wszystko, aby ćwiczenia nie zaszkodziły dziecku. 

Trenuje z głową, ale jednocześnie nie zwalnia tempa. Nawet w tym szczególnym dla niej czasie stara się być w formie. Odżywia się zdrowo i wygląda na to, że nawet teraz nie ulega pokusom i zachciankom.

Od dłuższego czasu możemy zauważyć, że żona Lewandowskiego nosi wyłącznie luźne koszulki. Teraz nawet nimi trudno zakryć ciążowy brzuszek. Na zdjęciu widać, że bluzka delikatnie go opina. Jesteśmy zdania, że błogosławiony stan zdecydowanie służy trenerce :).

Zdjęcie główne: instagram.com/p/BN4dW7jj4gF/?taken-by=annalewandowskahpba&hl=pl

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:46

Zobacz także

Nasze propozycje