Poprzedni artykuł: 6 premier kinowych stycznia, na które czekamy Następny artykuł: 10 ciepłych rzeczy, które musisz kupić jeszcze dziś!

Codzienne problemy kobiet zobrazowane na genialnych rysunkach

Kobieta, , tagi: ilustracje
Te drobne codzienne problemy doskonale zrozumie każda kobieta. Bo której z nas nie zdarzyło się rozmazać lakieru na paznokciach czy przesadzić z grubością kreski na powiece? Zobaczcie naprawdę zabawne rysunki 21-letniej artystki.

Cassandra Calin to rumuńska ilustratorka i artystka, o której w ostatnim czasie zrobiło się niezwykle głośno. Cassandra z dnia na dzień zdobywa coraz więcej fanów dzięki serii rysunków obrazujących małe problemy kobiet. Rumunka w zabawny sposób pokazuje, jak frustrujące mogą być niedogodności związane z codziennym szykowaniem się do wyjścia czy zderzenie się wyobrażeń związanych z wyglądem z rzeczywistością.

Pod każdą ilustracją z pewnością mogłoby się podpisać tysiące kobiet. Jak przyznaje ilustratorka inspiracją do stworzenia serii obrazków były jej codzienne małe niewygody –  „Rysuję komiksy inspirowane moim własnym życiem. Lubię czasem pośmiać się z samej siebie i swoich głupich nieszczęść, jak to, że urodziłam się z kręconymi włosami”.  

W naszej galerii zobaczycie 7 najlepszych rysunków Cassandry - naprawdę warto!

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 16:03

Zobacz także

Nasze propozycje