Poprzedni artykuł: Konkurs VIVA! Photo Awards rozstrzygnięty! Następny artykuł: Jest najmłodszą i najszybszą podróżniczką. Zwiedziła prawie 196 krajów...

Masz cellulit? Ona jest z niego dumna!

Kobieta, , tagi: cellulit, instagram
Skoro cellulit posiada zdecydowana większość kobiet, to czy należy się go wstydzić i wpędzać z jego powodu w kompleksy?

Najczęściej w mediach widzimy kobiety, które nie mają śladu cellulitu. Często wydaje nam się, że jest to ideał figury, skóry i właśnie do niego musimy dążyć. Skutkuje to często drakońskimi dietami, godzinami na siłowni, masą wcieranych kosmetyków. Cellulit zazwyczaj zmniejsza się, ale nie znika całkowicie, co często powoduje dość spore kompleksy u kobiet, brak akceptacji.

Zobaczcie także:  Jak powiększyć usta? YouTuberka spróbowała... "odkurzacza"

Widząc to, Kenzie-Brenna, która również boryka się z cellulitem, postanowiła przypomnieć wszystkim, że cellulit jest czymś zupełnie normalnym i aż 93% kobiet ma go na swoim ciele, a jeżeli jeszcze go nie zauważyła, to ma 90% szans na to, że ten się u nich pojawi. Sama chodzi na siłownię, zdrowo się odżywia, a boryka się z tą przypadłością. Twierdzi więc, że nie ma sensu wstydzić się czegoś, co ma praktycznie każdy.

Poprzez swoją akcję #CelluliteSaturday pragnie przekonać kobiety, że powinny zaakceptować swoje ciało. Zachęca więc do sobotniego fotografowania własnego ciała z cellulitem i dzielenia się tymi zdjęciami w social mediach. Na Instagramie zaczyna ich przybywać. 

Co sądzicie o takiej akcji? 

Zobaczcie także:  Inteligentne lusterko, które powie co dolega Twojej skórze

Foto:  Instagram / iStock

Zobaczcie kosmetyki na cellulit polecane przez Wizażanki

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 21:36

Zobacz także

Nasze propozycje