Poprzedni artykuł: Tegoroczna Gala Kosmetyku Wszech Czasów już za nami! 28 marca rozdaliś... Następny artykuł: Pamiętacie Bartosza Obuchowicza? Aktor z 'Na dobre i na złe' bardzo si...

To się dzieje naprawdę! Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum ogłosili separację

Kobieta, , tagi: rozwód
Jeden z najprzystojniejszych aktorów znowu jest wolny! Channing Tatum oraz jego żona, Jenny Dewan-Tatum ogłosili separację.

W Hollywood znowu zawrzało. Najpierw Jennifer Aniston i Justin Theroux, później Gigi Hadid i Zayn Malik, a teraz Channing i Jenna... Czy to kolejna fala rozstań? Nigdy byśmy nie pomyślały, że akurat ta dwójka ogłosi separację. Wydawali się tworzyć parę idealną... Przecież Chan jeszcze do niedawna chwalił się półnagimi zdjęciami swojej żony na Instagramie.

Channing Tatum rozstał się z żoną

Para poznała się w 2006 roku na planie filmu "Step Up: Taniec zmysłów". Od tamtej pory byli wręcz nierozłączni. Oboje niejednokrotnie powtarzali, że połączył ich taniec. Dwa lata później zaręczyli się, a rok po tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli ślub. W 2013 roku na świat przyszła ich córeczka, Everly. Udało im się również wspólnie zagrać w jeszcze jednym filmie - "Ten Years" - gdzie wcielili się w parę narzeczonych.

Zobacz także:Jak kiedyś wyglądała Edyta Pazura? Pochwaliła się zdjęciem z pierwszej randki z Cezarym

Jaki jest powód rozstania? Nie ma tutaj żadnego dramatu, którego zagraniczne media próbują się dopatrzeć. Zarówno Channing, jak i Jenna zamieścili na swoich Instagramach oficjalne i jedyne oświadczenie, w którym możemy przeczytać o tym, dlaczego zdecydowali się ogłosić separację i rozstać.

Chcemy się z wami czymś podzielić. Po pierwsze czujemy się dziwnie, że musimy mówić o tym publicznie, ale takie są konsekwencje życia, które wybraliśmy i za które jesteśmy oczywiście wdzięczni. Żyjemy w niesamowitych czasach, ale prawda może zostać bardzo łatwo i szybko zaburzona "alternatywnymi faktami". Dlatego sami chcemy wam powiedzieć, jak to wszystko wygląda. Wszystko, czego nie przeczytacie tutaj, będzie fikcją.

Zdecydowaliśmy się na separację. Kilka lat temu zakochaliśmy się w sobie i przeżyliśmy razem naprawdę magiczną podróż. Nasze uczucie nie zmieniło się, ale miłość to niezwykła przygoda, która teraz prowadzi nas w zupełnie innych kierunkach. Nie ma tutaj drugiego dna. Po prostu dwoje przyjaciół zdało sobie sprawę z tego, że potrzebują trochę przestrzeni. Cały czas jesteśmy rodziną i zawsze będziemy kochającymi rodzicami dla Everly. Z wyprzedzeniem dziękujemy wam za uszanowanie naszej prywatności. Nie mamy zamiaru więcej komentować naszej decyzji. Wysyłamy wam dużo miłości.

Mamy nadzieję, że separacja nie potrwa długo, a Channing i Jenna wrócą do siebie, bo tworzą naprawdę zgraną parę :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/channingtatum

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 20:04

Zobacz także

Nasze propozycje