Poprzedni artykuł: Mateusz Güncel z „Masterchefa” został ojcem! Synek czy córeczka? Następny artykuł: Natalia Siwiec pokazała naturalne zdjęcie na Instagramie

Dzieci Williama i Kate skradły show na królewskich regatach. Charlotte pokazała język publiczności

Kobieta,
,
, tagi: rodzina królewska
Księżniczka miała pomachać do ludzi, ale zamiast tego pokazała wszystkim język! Jej zdjęcia bawią do łez.

Księżna Kate i książę William otwarcie mówią o tym, że starają się być jak najbardziej normalną rodziną i wcale nie wychowują dzieci w przekonaniu, że są następcami tronu. Sześcioletni George i czteroletnia Charlotte korzystają więc z dziecięcej beztroski i czasu, kiedy jeszcze nie dotyczy ich dworska etykieta.

Zobacz także: Meghan Markle i książe Harry będą mieli jeszcze tylko jedno dziecko. Dlaczego? 

Księżniczka Charlotte stroi miny do publiczności

Kate i William chcąc promować zdrowy styl życia ostatnio wzięli aktywny udział w regatach o Puchar Króla. Na coroczną imprezę zabrali ze sobą dzieci, by te ich dopingowały. Zdecydowanie to urocza Charlotte i zawstydzony George skradli całe show.

Źródło: EastNews

Na miejscu wyścigu zdjęcia robili paparazzi. Goerge zaczął więc wykonywać w stronę aparatu groźne miny. Jednak gdy tylko na jego horyzoncie pojawili się rodzice, grymas zamienił na szeroki uśmiech. Możliwe, że Kate i William upominali już syna, jak należy zachowywać się w obecności reporterów.

Charlotte natomiast niczym się nie przejmowała. Gdy mama powiedziała jej, by pomachała do publiczności oglądającej regaty, mała zamiast pomachać... wystawiła im język! Księżną Kate nieco to zażenowało, ale i rozśmieszyło. 

Źródło: EastNews

Charlotte miała już epizod z pokazywaniem języka na jednej z uroczystości rodzinnych. Fotografowie zrobili jej zdjęcie w podobnym grymasie podczas ślubu jej wujka Harrego z Meghan Markle. Mała miała wtedy trzy lata.  

Jak myślicie, rośnie z niej urwis? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 20:41

Nasze propozycje