Poprzedni artykuł: Cukiernicy z SugarFree udowadniają, że to, co pyszne i słodkie, nie mu... Następny artykuł: Internauci nazywają ich najpiękniejszą parą na świecie - zobaczcie zdj...

Chinning - nowe oblicze selfie, które podbija Instagram. Starczy ci odwagi? ;)

Kobieta, , tagi: instagram, instagram trend, selfie
Znudziły ci się tradycyjne selfie, na których wszyscy wyglądają tak samo? Sprawdź, na czym polega chinning - nowa poza, która podbija media społecznościowe!

Zastanawiasz się, jak zrobić idealne selfie? Który filtr wybrać, by wyglądać najkorzystniej? Tak się składa, że ostatni trend rozwiązuje ten problem - teraz na Instagramie króluje chinning! O co chodzi?

Chinning - nowe oblicze selfie

Kocie uszka, kwieciste wianki, a nawet efekt tęczy - w ciągu ostatnich miesięcy w temacie selfie wydarzyło się już chyba wszystko. Tak przynajmniej mogło nam się wydawać, dopóki nie pojawił się chinning, który stoi w mocnej opozycji do wyidealizowanych zdjęć "z ręki". Tu nie potrzeba wymyślnych filtrów i wystudiowanych min - przyda się za to trochę... odwagi i poczucia humoru ;)

Rozpoczęcie mody na chinning przypisuje się 21-letniej studentce Michelle Liu, którą znudziły tysiące identycznych zdjęć na Instagramie. Na przekór wszystkim "dziubkom" i seksownym spojrzeniom, zaczęła robić sobie zdjęcia z... podwójnym podbródkiem. Chodzi o odchylenie głowy do tyłu i wykonanie fotografii z dołu, robiąc przy tym niezbyt mądrą minę - oto chinning w pełnej krasie! Michelle konsekwentnie pozuje w ten sposób na tle różnych zabytków i publikuje zdjęcia w sieci - założyła sobie nawet specjalny profil o wymownej nazwie chinventures.

Choć mogłoby się wydawać, że tego typu selfie wprawi w popłoch każdą szanującą się instagramerkę, pomysł Michelle najwyraźniej przypadł innym do gustu. Grupa fanów chinningu rośnie - zdjęcia z drugim podbródkiem stopniowo opanowują media społecznościowe. Choć ten trend trudno nazwać twarzowym, ma jedną zaletę - wymaga zdrowego dystansu do siebie, którego nigdy zbyt wiele w "idealnym świecie" Instagrama, zwykle nijak mającym się do rzeczywistości.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie przykłady chinningu - odważyłybyście się na podobne zdjęcie?

Zobacz też: Dakota Johnson spotyka się z jednym z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:42

Zobacz także

Nasze propozycje