Poprzedni artykuł: Jak długo ludzie potrafią wytrzymać bez seksu? Wyniki tych badań was z... Następny artykuł: Mikołaj Roznerski zagra w polskiej wersji „50 twarzy Greya”?

Znana blogerka beauty wstawiła zdjęcie w bikini - fani w komentarzach oblali ją błotem

Kobieta,
,
, tagi: bikini, fitness, instagram
Zdjęcie Chloe Morello wywołało duże kontrowersje. Czy rzeczywiście tak mocno wystaje jej brzuszek?

Chloe Morello to blogerka, którą na Instagramie śledzi ponad milion osób. Australijka zdobyła popularność dzięki kanałowi na YouTubie o tematyce beauty, gdzie ogląda ją regularnie ponad dwa miliony osób. Chloe na swoim Instagramie najczęściej publikuje zdjęcia makijaży, ale często występuje także w roli modelki, prezentując zarówno ubrania jak i stroje kąpielowe. Australijka dodała niedawno zdjęcie w lawendowym bikini, które wywołało burzę w sieci.

Zobacz także: Rihanna odsłoniła nieogolone nogi i... rozstępy? Fani są zachwyceni

Chloe Morello krytykowana za figurę

Chloe zdecydowała się opublikować zdjęcie bez retuszu oraz wymyślnej pozy i wyglądała pięknie. Niestety zaraz po opublikowaniu zdjęcia w skąpym bikini, fani zaczęli w komentarzach sugerować jej... ciążę.

To chłopczyk czy dziewczynka?

Jesteś w ciąży?

Nie wiedziałem, że jesteś w ciąży!

Nie były to odosobnione komentarze, wiele osób gratulowało i pytało o termin rozwiązania ciąży.

Odpowiedź auStralijskiej blogerki 

Morello od razu zdementowała te plotkę, nie mogąc uwierzyć, że ktoś sądził, że jest w ciąży. W komentarzach dyskutowała z fanami i uświadamiała ich, że takie komentarze są nie na miejscu.

To bardzo nie na miejscu pytać kogoś o to! Nigdy więcej tego nie róbcie bo możecie kogoś zranić bez powodu - skomentowała Australijka.

Przed opublikowaniem zdjęcia Chloe uważała, że jej figura jest atrakcyjna, po wielu nieprzyjemnych komentarzach na temat wystającego brzuszka, blogerka zniknęła na moment z sieci. Wielu fanów zaczęło bronić dziewczyny pisząc - „Chciałabym mieć choć w połowie tak piękne ciało jak ma Chloe, gdzie wy tu widzicie ciąże?!”. Okazało się, że zdjęcie wzbudziło kolejne kontrowersje – „To bikini jest zbyt wycięte, widzimy wszystko, co masz pod spodem!”

Blogerka nie usunęła zdjęcia, a kilka dni później dodała kolejną fotkę w bikini z podpisem „Czy tu też wyglądam jakbym była w ciąży?”

My w redakcji jesteśmy za realnym i pozytywnym wizerunkiem ciała, również w social mediach. Nie dajmy się złapać w pułapkę idealności, bo nikt z nas taki nie jest. Naszym zdaniem Chloe Morello posiada godne pozazdroszczenia, piękne kobiece ciało. Zgadzacie się?

Zobacz także:  TAK wyglądałyby dziewczyny, gdyby spełniały wszystkie oczekiwania Instagrama

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 17:46

Nasze propozycje