Poprzedni artykuł: Piotr Żyła rozstał się z żoną? "Zostawił mnie i dzieci dla kochanki" Następny artykuł: Ten nowy rodzaj selfie podbija Instagram. I pomaga kobietom pokochać s...

Makijażystę Kim Kardashian znają wszyscy, ale spójrzcie tylko na jej fryzjera! Zdolny i zabójczo przystojny

Kobieta, , tagi: fryzjer, kim kardashian
Styliści, makijażyści i fryzjerzy zazwyczaj pozostają w cieniu gwiazd, którymi się zajmują. Tak było w przypadku fryzjera Kim Kardashian, aż do momentu, gdy internet "odkrył" jego Instagrama. Co za ciało!

Kim Kardashian jest mistrzynią w robieniu wokół siebie szumu, czasem tylko ustępując swojej siostrze Kylie, świeżo upieczonej mamie. Jednak coraz głośniej zaczyna się mówić o osobach, którym celebrytka zawdzięcza swój perfekcyjny wygląd. Fanki konturowania twarzy kojarzą na pewno makijażystę Kim, Mario Dedivanovica. Teraz przyszedł czas na jej fryzjera, ale wcale nie chodzi jedynie o jego zdolności, a... świetne ciało!

Jak wygląda Chris Aplleton, fryzjer Kim Kardashian?

Idealnie gładkie, zawsze doskonale ułożone i w ogóle niezniszcozne rozjaśnianiem włosy Kim Kardashian zawdzięcza Chrisowi Appletonowi. To stylista fryzur, który urodził się w Anglii, ale już od dawna mieszka i pracuje w Los Angeles. Kim nie jest jedyną celebrytką, która korzysta z jego usług - Chris pracuje również z Katy Perry, Ritą Orą czy Jennifer Lopez.

Nic dziwnego, że w końcu ktoś musiał zauważyć, że Chris nie tylko tworzy piękne fryzury na głowach klientek, ale i sam wygląda naprawdę efektownie. Choć twierdzi, że nie dla niego bycie celebrytą i to włosom chce się poświęcać, to jednak chcąc nie chcąc, Chris przykuwa uwagę wielu kobiet. Wszystko za sprawą harmonijnych rysów i wyrobionej muskulatury. Cyfry mówią same za siebie - Chrisa obserwuje już ponad 340 tysięcy osób.

Nic dziwnego, że fani stwierdzili, że zdolny fryzjer powinien spróbować swoich sił także jako... model! W komentarzach nie brakuje stwierdzeń, że jest nieprzyzwoicie przystojny.

Polecamy:  Zobaczcie zdjęcie Kim Kardashian sprzed... 20 lat! Była jeszcze w liceum

No cóż, znajomości już ma, sporą ilość fanek też. Myślicie, że powinien spróbować swoich sił w modelingu? W naszej galerii znajdziecie kilka jego zdjęć.

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 22:53

Zobacz także

Nasze propozycje