Poprzedni artykuł: Sandra Dorsz z „Top Model” skomentowała romans ze Staszkiem. Tak ostry... Następny artykuł: Jak ufundować wigilię dla starszej, samotnej osoby?

Kobieta załamała się wyglądem swojego ciała po ciążach. Reakcja jej męża? Bezcenna!

Trzy ciąże bardzo zmieniły ciało Laury Mazzy. Kobieta miała problem z zaakceptowaniem dodatkowych kilogramów, zniekształconego brzucha, skóry pokrytej rozstępami... Gdy wyżaliła się mężowi, powiedział jej coś niesamowitego!

To był ciężki dzień! Laura Mazza - mieszkająca w Melbourne matka trójki dzieci w wieku 5 i 3 lat oraz 1 roku - była totalnie wyczerpana. Jej i tak nie najlepszy nastrój pogorszyło dodatkowo obserwowanie własnego odbicia w lustrze. Mazza z rosnącym napięciem oglądała swoje zmienione kolejnymi ciążami ciało. W końcu nie wytrzymała i poskarżyła się mężowi. Jego reakcja była tak piękna, że Laura zdecydowała się opowiedzieć o niej światu. Jej wpisy w mediach społecznościowych wzruszyły setki ludzi na całym świecie.

Zobacz także: Ivanka Trump przyznała się do depresji poporodowej. Wychodziła z niej miesiącami...

Reakcja męża na kompleksy żony

Laura Mazza w krótkim odstępie czasu urodziła trójkę dzieci. Oprócz opieki nad tym ruchliwym "stadkiem" 33-latka radzi sobie także z depresją poporodową i stanami lękowymi. Trudno więc się dziwić, że na widok swojego dalekiego od ideału ciała, wpadła w rozpacz i wybuchła:

To nie jest ciało, w którym się zakochałeś - oświadczyła zaskoczonemu mężczyźnie. A w opublikowanych na Instagramie i Facebooku postach napisała: - Ciało, w którym on się się zakochał było smukłe, miało mięśnie, nie miało rozstępów na brzuchu, ani na piersiach czy widocznej przepukliny po rozejściu się mięśni brzucha. Ciało, w którym on się zakochał mieściło się w obcisłych dżinsach, mogło wejść do sklepu i chwycić ciuch w jakimkolwiek rozmiarze, wiedząc, że będzie pasował. To ciało nie może już kupować ubrań w tych sklepach i nosi głównie legginsy. Jego ciało się nie zmieniło, za to moje zmieniło się w każdy możliwy sposób. To niesprawiedliwe. Stałam przed nim wyczerpana i załamana, ze łzami zbierającymi mi się w oczach.

Jak na rozpacz Laury zareagował jej mąż?

Masz rację, to nie jest ciało, w którym się zakochałem - odpowiedział Domenic. - To jest ciało, w którym rosły nasze dzieci, które je wykarmiło, pocieszało, uczyniło moje życie tym, czym jest. Zakochuję się w twoim ciele każdego dnia.

Zobacz także: Adele przyznała się do depresji poporodowej. "Czułam, że podjęłam najgorszą decyzję w moim życiu..."

Odpowiedź męża zachwyciła nie tylko Laurę, ale też internautów. Pod postami, w których opisała tę historię pojawiło się mnóstwo wpisów, których autorzy nie tylko chwalili zachowanie męża Mazzy, ale też dzielili się swoimi doświadczeniami świeżo upieczonych rodziców. Nas też wzruszyły słowa męża Australijki.

A wy co myślicie o tym, co Domenic powiedział Laurze?

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 grudnia 2019, 20:14

Nasze propozycje