Poprzedni artykuł: 2016 to był rok dramatycznych rozstań. Coraz trudniej wierzyć w miłość... Następny artykuł: O nich będzie głośno w 2017 roku! Jesteście już ich fanami?

Czas na podsumowania! O tych ciążach gwiazd wszyscy mówili w 2016 roku!

Kobieta, , tagi: ciąża
Na początku przyszłego cała Polska będzie czekać na narodziny pierworodnego potomka Ani i Roberta Lewandowskich. Niedługo mamami zostaną także Małgorzata Socha, Natalia Kukulska i Otylia Jędrzejczak. Jakie jeszcze gwiazdorskie dzieci będą miały 2017 rok w dacie urodzenia?

Gdy Robert Lewandowski ogłosił na boisku, że jego żona, Ania, spodziewa się pierwszego potomka, cała Polska ucieszyła się, jakby to w ich rodzinie miało narodzić się dziecko. Kiedy pojawiła się informacja, jakiej płci będzie dziecko Lewandowskich - Polska oszalała:) Wzruszenia przeżywaliśmy także z gwiazdami, które zostaną mamami po raz drugi – Małgorzatą Sochą, Marion Cotillard i Natalie Portman.

Patrząc na te piękne kobiety, które ze swobodą łączą obowiązki macierzyńskie i zawodowe, wierzymy w to, że nam też się uda :) Nie mówiąc już o przyjemności, którą czerpiemy z podpatrywania strojów ciążowych naszych idolek.

Sprawdź, które celebrytki spodziewają się dzieci. W czepku urodzone same najpewniej zostaną gwiazdami!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 02:50

Zobacz także

Nasze propozycje