Poprzedni artykuł: 1500 twórców internetowych pojawi się na gdyńskim See Bloggers Następny artykuł: NOWOŚĆ - Książka i DVD joga wieczorna z Agnieszką Maciąg już w sprzeda...

Tego prawdopodobnie o nich nie wiecie - zaskakujące ciekawostki o Rodzinie z Cambridge

Już niebawem książę William wraz z żoną i dziećmi odwiedzą Polskę - w oczekiwaniu na to wydarzenie poznajcie zaskakujące ciekawostki na temat Rodziny z Cambridge :)

To prawdopodobnie jedna z bardziej oczekiwanych wizyt w tym roku - w poniedziałek 17 lipca brytyjska rodzina książęca oficjalnie pojawi się w Warszawie. Książę William wraz z Kate i dziećmi: Jerzym i Charlotte spędzą w naszym kraju dwa dni, oprócz stolicy odwiedzając także Gdańsk i Sztutowo. Jednak zanim rozbłysną pierwsze flesze, a portale zapełnią się relacjami z niecodziennego wydarzenia, my zachęcamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami na temat Rodziny z Cambridge.

William i Kate z wizytą w Polsce

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej nie mogą narzekać na brak zainteresowania mediów, jednak nie da się ukryć, że to przedstawiciele młodszego pokolenia skupiają na sobie najwięcej uwagi. Książę William, wraz z bratem Harrym są uważani za przyszłość brytyjskiej monarchii. Obaj stosunkowo często udzielają wywiadów, w których niejednokrotnie szczerze opowiadają o swoim życiu - brak sztucznego dystansu przysparza im sympatii ze strony obywateli. Księżna Kate jest uznawana za ikonę stylu - jej kreacje inspirują kobiety na całym świecie, zaś dzieci książęcej pary budzą uśmiechy .

Specjalnie dla was zebrałyśmy kilka zaskakujących ciekawostek na temat Williama, Kate i ich pierworodnego syna Jerzego. Sprawdźcie w naszej galerii - czy słyszałyście o tym wcześniej?

Zobacz też: Pielęgnacyjny sekret księżnej Kate - to temu kosmetykowi zawdzięcza piękną cerę!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 06:44

Zobacz także

Nasze propozycje