Poprzedni artykuł: Zmarła Krystyna Sienkiewicz. Aktorka miała 81 lat Następny artykuł: Całkowicie straciła pamięć, ale jej chłopak... zdobył jej serce po raz...

Dakota Johnson i Jamie Dornan mają siebie dość? Zdradzili, jaka jest prawda!

Kobieta,
,
, tagi: Dakota Johnson, jamie dornan, jamie dornan, Ciemniejsza strona Greya
Odtwórcy roli Christiana i Anastasii ostatnio goszczą na premierach "Ciemniejszej strony Greya". Podchodzą do siebie z... dystansem?

Jamie i Dakota już po raz drugi spędzali na planie wieeele godzin, a większość scen z ich udziałem przesycona była erotyzmem. Czy znudzili się swoją obecnością? A może wręcz się znienawidzili?

Polecamy także:  Widzieliście seksowną żonę Jamiego Dornana? Jest bardzo podobna do Dakoty i... spokojnie mogłaby zagrać Anastazję

W trakcie premier m.in. w Los Angeles i Madrycie aktorzy pozowali do wspólnych zdjęć, ale media doszukują się oznak tego, że wzajemne towarzystwo wcale nie sprawiało im przyjemności. Para uśmiecha się i obejmuje, ale pojawiają się plotki, że wygląda to tak, jakby to była dla nich jedynie konieczność. 

Aktorzy zdradzili, jaka jest prawda o ich relacjach. Zobaczcie poniższy materiał. Z kolei w naszej galerii możecie obejrzeć zdjęcia z ostatnich premier.

Polecamy także:  Dakota Johnson zaliczyła wpadkę na premierze "Ciemniejszej strony Greya"?

Foto: ONS/ EastNews

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 13:14

Zobacz także

Nasze propozycje