Poprzedni artykuł: Perfumy YSL, Black Opium w megapromocji w Hebe Następny artykuł: Wiceminister edukacji: „przedłużymy zamknięcie szkół”. Padła konkretna...

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła?! Celebrytka zdradziła, dlaczego była nieobecna na Instagramie

Fani myśleli, że Małgorzata Rozenek-Majdan już przywitała na świecie swoje trzecie dziecko, a ona… przygotowywała dom dla maluszka. Zobaczcie efekty. Jest naprawdę luksusowo.

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do tych gwiazd, które są niezwykle aktywne na Instagramie, niestety ku zaskoczeniu wszystkich, ostatnio gwiazda TVN zniknęła z mediów społecznościowych, co wywołało falę spekulacji, jakoby już urodziła. Teraz po kilku dniach przerwy, prowadząca „Projekt Lady” powróciła na Instagram i wyjaśniła wszystkim zaniepokojonym powód swojej nieobecności. Okazało się, że celebrytka przygotowywała dom na powitanie swojego długo wyczekiwanego trzeciego synka.

Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan wyremontowała dom

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już niebawem przywitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Para nie tylko wybrała już imię dla maleństwa, jego rodziców chrzestnych oraz formę porodu, ale również pieczołowicie przygotowała wyprawkę oraz dostosowała dom do potrzeb niemowlaka. Jak się okazuje, to właśnie ta ostatnia aktywność w pełni pochłonęła małżeńswo do tego stopnia, że na chwilę zniknęli z mediów społecznościowych. Efekt robi wrażenie.

Postanowiłam dopieścić, każdy fragment domu, a jak mówię każdy, to dosłownie każdy. Nie będę Was zanudzać zdjęciami szuflad, których nie powstydziłaby się Perfekcyjna Pani Domu, więc, dziś wrzucę tylko salon. Kocham nasz dom, kocham jego kolorystykę i klimat, ale to ostatni czas kiedy widzę go w takim stanie, bo niedługo, będzie tu bardziej słodko - napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan. Mało mnie na Instagramie ostatnio, bo chcę być pewna, że ze wszystkim zdążę na czas – dodała.

W komentarzach pod postem znalazło się sporo zachwytów.

Tu jest jakby luksusowo – pisze jedna z fanek.

To się nazywa syndrom wicia gniazdka na całego – dodała inna.

Piękne wnętrze – pisze kolejna.

Nie zabrakło również gorzkich słów krytyki. Niektórzy zarzucili nawet, że dom Majdanów wygląda, jakby był pusty.

Pięknie, ale ciekawe kto to sprząta. Jest tak, jakby nikt tam nie mieszkał – komentuje jedna z internautek.

Wygląda jak muzeum nie dom! – dodaje inna.

A jak wy oceniacie efekty remontu Małgosi Rozenek-Majdan? My jesteśmy zachwycone!

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

31 maja 2020, 23:48

Nasze propozycje