Poprzedni artykuł: Wiktoria Gąsiewska powiększyła usta na kwarantannie? Następny artykuł: Gdzie w tym roku polecimy na wakacje? Wiceminister rozwoju podaje list...

To nagranie Cleo wzrusza do łez. Stworzyła je dla chorego brata

Cleo postanowiła dołączyć do grona artystów wspierających personel medyczny walczący z koronawirsem i nagrała swój #Hot16Challenge2. Tak poruszającego wyznania nikt się po niej nie spodziewał.

Pomimo tego, że początkowo akcja #Hot16Challenge2 skierowana była tylko i wyłącznie do osób związanych z rapem, to popularne wśród artystów wyzwanie nabiera coraz większego rozmachu, a rękawice podejmują osoby które wcześniej nie były powiązane z tym nurtem muzycznym. Poza takimi znanymi raperami jak Snoop Dogg, Tede, Taco Hemingway, czy Quebonafine, do promocji szczytnej zbiórki na walkę z koronawirusem dołączyli także Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Paweł Domagała, Daria Zawiałow, Mateusz Pawłowski znany jako Kacperek z „Rodzinki.pl” czy nawet prezydent Andrzej Duda. Teraz w #Hot16Challenge2  wzięła udział również Cleo, która swoją „szesnastkę” zadedykowała walczącemu o zdrowie w szpitalu bratu.

Cleo nagrała #Hot16Challenge2 dla chorego brata

#Hot16Challenge2 rośnie w siłę! Co więcej, pomimo iż udało się już uzbierać zamierzoną kwotę dla medyków codziennie poświęcających swoje zdrowie i życie na walkę z koronawirusem SARS-CoV-2, suma w skarbonce na siepomaga.pl wciąż rośnie, a do akcji dołączają kolejni piosenkarze, dziennikarze, politycy i influencerzy. Do wyzwania dołączyła również Cleo, która swój wyjątkowy utwór zadedykowała swojemu choremu, przebywającemu właśnie w szpitalu bratu.

Kochani tak jak wspomniałam #Hot16Challenge2 dedykuję mojemu Bratu, który walczy o zdrowie w szpitalu. Rok 2020 stawia różne wyzwania. Czasy nie są łatwe, ale wierze w to, że wszystko będzie dobrze – zapowiedziała swój utwór Cleo.

Choć artystka nagrała swój utwór w języku angielskim, jej przesłanie niezwykle wzruszyło internautów.

Zdecydowanie Twoja twórczość nigdy nie leżała w granicach moich klimatów, ale tutaj... Pozamiatałaś! – pisze jeden z fanów.

Jedna z lepszych 16 jakie słyszałam – dodaje inna.

Miałam łzy w oczach, jesteśmy z Wami!! –wtóruje kolejna.

My również jesteśmy pod wielkim wrażeniem „szesnastki” Cleo.

#Hot16Challenge na czym polega?

#Hot16Challenge2 wywodzi się już z 2014 roku i powstał jako pokłosie popularnego wówczas #IceBucketChallenge. Artyści jednak nie wylewali na siebie wiadra zimnej wody w kostkami lodu, lecz rzucali sobie wyzwanie twórcze polegające na opublikowaniu utworu składającego się z 16 wersów. Każdy nominowany miał 72 godziny na odniesienie się do wyzwania. A wszystko w szczytnym celu! W 2014 roku zbierano fundusze na walkę ze stwardnieniem zanikowym bocznym (ALS). Teraz #Hot16Challenge powrócił w wielkim stylu i stał się okazją do finansowego wsparcia służb walczących z koronawirusem.

Artyści kolejno dołączający do akcji zachęcają swoich fanów do wzięcia udziału w internetowej zbiórce. Postępy w działaniu oraz kolejne nominacje możecie śledzić na oficjalnej stronie #Hot16Challenge2.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Nasze propozycje