Poprzedni artykuł: Kasia Cichopek zatańczyła w programie "Czar par" Następny artykuł: Damian Kordas na co dzień walczy z poważną chorobą

Te cztery rzeczy Kate Middleton zawsze ma przy sobie. Każda kobieta powinna o nich pamiętać

Kobieta, , tagi: kate middleton
Spodziewałyśmy się czegoś zupełnie innego, ale okazuje się, że zawartość torebki Kate Middleton potrafi zaskoczyć :).

Niektóre kobiety potrafią zmieścić w torebkach nawet pół domu, łącznie z zestawem leków i akcesoriami do przetrwania w razie kataklizmu. A żeby znaleźć w tym bałaganie dzwoniący telefon, trzeba mieć naprawdę sporo szczęścia... :) Tymczasem Kate Middleton postawiła na skromne, aczkolwiek bardzo przydatne w życiu księżnej (i w życiu każdej kobiety) wyposażenie torebki.

Co Kate Middleton nosi w torebce?

To zrozumiałe, że księżna nie może pokazywać się z torbą typu shopper. Nie wygląda zbyt elegancko i momentami krępuje nawet ruchy. Dlatego Kate Middleton nosi zawsze niewielkie puzderko lub kopertówkę. Niestety wewnątrz jest miejsce na dosłownie kilka najważniejszych rzeczy. O wszystkie pozostałe szczegóły dbają królewscy pomocnicy. 

Według biografi Kate Middleton, którą napisała Marcia Moody, księżna nosi w torebce niezmiennie cztery te same rzeczy: "kompaktowe lustro, bibułki matujące, chusteczkę i balsam do ust".

Musimy przyznać, że w naszych torebkach również goszczą te drobiazgi, ale obok nich znajduje się zdecydowanie więcej niepotrzebnych rzeczy. Nadal jednak wychodzimy z założenia, że każda z nich może przydać się w najmniej odpowiednim momencie :). A wy co wrzucacie do terebek?

Zdjęcie główne: Instagram.com/katemiddletonphotos

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 08:53

Nasze propozycje