Poprzedni artykuł: Fotografka z Rumunii tworzy "Atlas Piękna" kobiet z różnych kontynentó... Następny artykuł: Sara Boruc-Mannei uległa popularnej modzie. Zje własne łożysko!

Co kupić na Dzień Matki? Te prezenty zawsze wywołują uśmiech na twarzy!

Kobieta,
,
, tagi: pomysł na prezent, Dzień Matki
Nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent na Dzień Matki? Oto kilka oryginalnych pomysłów, które z pewnością sprawią każdej mamie mnóstwo przyjemności.

Dzień Matki jest jedynym i niepowtarzalnym dniem w roku, kiedy możemy podziękować matkom za ich miłość, troskę oraz wsparcie, którymi darzą nas już od pierwszych dni naszego życia. Nie zawsze musimy kupować drogie prezenty, bo okazać im wdzięczność.

Świetnym pomysłem jest spędzenie całego dnia razem, wspólny wypad na zakupy, do spa lub zaproszenie mamy na kawę do jej ulubionej kawiarni. W tym dniu liczy się przede wszystkim pamięć. Często jako prezent wybieramy kwiaty lub czekoladki. Jeśli jednak chcemy postawić na coś oryginalniejszego, dobrym pomysłem są kosmetyki. Jest to trwały upominek, który przy okazji pokaże mamie, że niezależnie od wieku nadal jest piękną i atrakcyjną kobietą.

Pomadka do ust na prezent dla mamy

Decydując się na podarowanie kosmetyku do makijażu, wcale nie musi być to nic drogiego ani wielkiego. Wystarczy wybrać ulubioną pomadkę mamy w kolorze, w którym naszym zdaniem wygląda najlepiej.

Taki upominek możemy dorzucić do własnoręcznie wykonanego prezentu. Oczywiści nie chodzi o laurki, bo ten etap raczej mamy za sobą, ale np. album z waszymi wspólnymi zdjęciami. Poniżej wybrałyśmy kilka pomadek, z których z pewnością każda mama będzie zadowolona.

Paletki cieni na prezent dla mamy

Mama to zawsze w naszych oczach wzór piękna zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Jeśli więc możemy sprawić jej przyjemność, idealnym rozwiązaniem kosmetycznym jest paletka cieni do powiek. Taki prezent pięknie prezentuje się wizualnie i z pewnością posłuży na długo. Dodatkowo podczas makijażu na twarzy naszej mamy zawsze pojawi się uśmiech, na myśl o tym od kogo dostała tak przydatny prezent.

Podkład do twarzy na prezent dla mamy

Jeśli chcemy wydać trochę więcej pieniędzy na prezent na Dzień Matki, to warto postawić na coś, co z pewnością ją zadowoli. Doskonałym wyborem jest podkład do twarzy, którego na co dzień używa. Praktyczne prezenty sprawdzają się zawsze, a dodatkowo twoja mama zaoszczędzi!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 maja 2019, 11:15

Zobacz także

Nasze propozycje