Poprzedni artykuł: 5 rzeczy, które zawsze powinnaś mieć w torebce (szczególnie wiosną:) Następny artykuł: Jesteś singielką, a wokół ciebie są same pary? Ta dziewczyna pokazuje,...

Co kobiety najczęściej wynoszą z hotelowego pokoju? Nie tylko żel pod prysznic i waciki;)

Kobieta,
,
, tagi: hotel SPA
Wychodząc z hotelowego pokoju zdarza się, że macie więcej pakunków niż kiedy po raz pierwszy przekraczałyście jego próg i nie są to zakupione na wyjeździe rzeczy? Nie jesteście w tym odosobnione.

Wakacje, ferie czy wyjazd służbowy najczęściej łączą się z noclegiem w hotelowym pokoju. Te o wyższym standardzie posiadają w swojej ofercie rzeczy, które często trafiają do naszych kosmetyczek. Portal turystyka.wp.pl przedstawił wypowiedzi ekspertów z branży turystycznej, którzy wymieniali najczęściej znikające rzeczy z hoteli. Okazuje się, że czasem są to nawet... sprzęty. Nas zainteresowały szczególnie te drobne rzeczy, które chętnie zabierają kobiety i o nie zapytałyśmy też ludzi wokół nas;).

Co najczęściej przywozimy do domu? Rządzą kosmetyki. Małe mydełka, szampony, żele, balsamy do ciała to podstawa. Większości z nich nie wykorzystujemy, szczególnie kiedy nocujemy w danym miejscu tylko jedną dobę. W głowach pojawia się więc myśl "płaciłam, to mogę sobie wziąć do domu", prawda? :) Jedna z kobiet, z którą rozmawiałyśmy, przyznała, że nie tak dawno nie wyobrażała sobie powrotu z hotelu bez... czepka pod prysznic!

Zobaczcie także:  Małgorzata Rozenek-Majdan topless na wakacjach! Tyle jeszcze nigdy nie pokazała...

Podobnym standardem dla wielu są klapki. Niezwykle delikatne, dla większości jednorazowe, ale i te mają swoich amatorów. Podobnie rzecz się ma z patyczkami do uszu czy płatkami kosmetycznymi. Zazwyczaj są umieszczone w foliowych opakowaniach, więc przecież mogą się przydać na kolejny wyjazd- znacie to? Nie jest to kradzież, bo faktycznie jest to zawarte w cenie pokoju, ale chyba zasługuje na miano "zachłanności". Zgodzicie się z tym?

Dziewczyna w hotelowym pokoju pakująca walizkę

W koszty pokoju nie są jednak wliczone ręczniki i szlafroki, ale jak podają eksperci z branży hotelarstwa w serwisie turystyka.wp.pl, te także dość często trafiają do walizek gości. Podobnie rzecz się ma z suszarkami, które nie są na stałe przymocowane do ściany w łazience. Z kolei wśród naszych rozmówców pożądane są także...wieszaki.

Do równie chętnie zabieranych przedmiotów należy woda mineralna albo herbata. Niektórzy goście ponoć chętnie korzystają z barku (dodatkowo płatnego) - później puste buteleczki wypełniają... wodą! 

Przyznajemy szczerze, że nie spodziewałyśmy się, że niektóre z zabieranych rzeczy są aż tak popularne;)

Czy waszym zdaniem powinniśmy zabierać kosmetyki i inne "pamiątki" z hotelowych pokoi, czy to czysta zachłanność? 

Polecamy także:  5 rzeczy, które zawsze powinnaś mieć w torebce (szczególnie wiosną:))

zdjęcia: iStock

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 06:58

Zobacz także

Nasze propozycje