Poprzedni artykuł: Co dać mężczyźnie na prezent? Ania Lewandowska wie to najlepiej Następny artykuł: Kształt brwi a kształt twarzy

Sny erotyczne, co oznaczają?

Kobieta,
,
, tagi: seks z nieznajomym, sny erotyczne, znaczenie snów
Miewacie czasami sny pełne pasji i namiętności, w których głównymi bohaterami są osoby, o których w życiu w ten sposób byście nie pomyślały? Tak? W takim razie ten temat z całą pewnością Was zaciekawi!

Sny już od bardzo dawna budzą zainteresowanie. Kojarzą się z tajemnicą, magią i ezoteryką. W nich wszystko staje się możliwe. Nie każdy je pamięta, lecz gdy już się tak dzieje wspomnienia są dość intensywne.

Sny erotyczne bardzo często są powodem do zastanawiania się nad tym co sprowokowało ich powstanie. Zdarzają się one nawet kiedy jesteście w szczęśliwym związku i nijak się mają do Waszego życia. Nie jest to żaden zły znak, musicie pamiętać, że takie sny zdarzają się każdemu!

To, że ktoś pojawia się w Waszym śnie erotycznym nie oznacza, że pragniecie z tą osobą seksualnej przygody. Tak naprawdę cały sen może nie mieć nic wspólnego z upodobaniami dotyczącymi seksu.

Może to oznaczać, że jakaś cecha, którą posiada ta osoba bardzo przypada Wam do gustu i ze względu na zwykłą koleżeńską sympatię chciałybyście się zbliżyć do tej osoby.

Zobaczcie także:  Za czym tęsknią Polki na emigracji?

Jeśli we śnie erotycznym głównym bohaterem jest Wasz ex może oznaczać to, że po prostu Wasz mózg nie przestawił się jeszcze na nową sytuację.

Nie ma więc powodu, aby spędzać zbyt dużo czasu na zastanawianiu się nad  Waszymi snami erotycznymi i martwieniu się dlaczego wystąpiła w nich taka, a nie inna osoba. Takie sny są naturalne, ludzie miewają je cały czas! 

Zobaczcie także: Jedzenie przed snem - 5 podstawowych zasad

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:57

Zobacz także

Nasze propozycje