Poprzedni artykuł: Będzie kolejna książka z cyklu '50 Twarzy Grey'a'! Wiemy, kiedy odbędz... Następny artykuł: Selfie zamiast PIN-u? Dzięki tej metodzie Twoje pieniądze będą bezpiec...

Pamiętacie Steffena Möllera? Zobaczcie, jak dziś wygląda

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Co teraz robi Steffen Möller? Jego kariera nieoczekiwanie zmieniła tory. Chyba nikt nie spodziewał się, że kiedyś będzie się tym zajmował.

Przygodę z "M jak Miłość" rozpoczął w 2000 roku. Miał wtedy 30 lat, a kobiety wręcz za nim szalały. Nie tylko ze wzglęgu na aparycję, ale również charakterystyczny, niemiecki akcent. Czy w ciągu tych 17 lat bardzo się zmienił?  

Jak teraz wygląda Steffen Möller?

Mamy wrażenie, że czas dla Steffena Möllera po prostu się zatrzymał. Jeśli nie pamiętacie, to przypominamy, że dostał angaż w "M jak Miłość". Zagrał w nim drugiego męża Małgosi Mostowiak. Zapomniany teraz odrobinę celebryta występował również w 2003 roku w programie "Europa da się lubić". Sympatyczny Niemiec zaskarbił sobie serca widzów, a udział w talk-show przyniósł mu jeszcze większy rozgłos. 

Zobacz także: Będzie kolejna książka z cyklu '50 Twarzy Grey'a'! Wiemy, kiedy odbędzie się premiera

Teraz jednak prowadzi zupełnie inne życie. Okazuje się, że Steffen w swoim kraju nie jest żadnym celebrytą. Mieszka w Heidelbergu i... pisze książki. Jedna z nich - "Polska da się lubić" - została przetłumaczona również na język niemiecki, a jej tytuł brzmi "Viva Polonia". Niemcy traktują go raczej jako autora książek niż znanego w Polsce aktora i zapraszają na wieczory literackie.

Tu jestem w innej szufladzie. Jestem autorem książek o dalekich krajach. W Niemczech nikt mnie nie zna, przynajmniej tak z ulicy, ale jestem zapraszany na odczyty literackie - wyznał Steffen Möller w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

W wywiadzie podkreślił również, że mimo wszystko ma ogromny sentyment do Polski. Co ciekawe, nadal ma w Warszawie mieszkanie i często odwiedza stolicę. A jak teraz wygląda? Mamy wrażenie, że wcale się nie zmienił :).

Zdjęcie: Piotrek Fotek; East News

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 08:25

Zobacz także

Nasze propozycje