Poprzedni artykuł: Setki pasożytów zaatakowały jej oczy! To może się przytrafić także Tob... Następny artykuł: Najlepszy prezent na święta? Oczywiście zestaw ulubionych kosmetyków :...

To właśnie TO sprawi, że wasz seks będzie jeszcze lepszy!

Kobieta, , tagi: seks, związek
Dzięki tym sztuczkom seks da ci jeszcze większą satysfakcję! Koniecznie je wypróbuj - orgazm gwarantowany!

Czy miewacie problemy z osiągnięciem orgazmu? Kochacie się z partnerem, czujecie jego pieszczoty, ciężki oddech ogrzewający skórę, miękkie pocałunki i marzycie jedynie o przeżyciu orgazmu? Gdy absolutna rozkosz nie przychodzi obwiniacie siebie, partnera, stres, złą dietę, zmęczenie, a nawet to, że istnieje możliwość, że nie jesteście seksualnie dopasowane do swojego partnera. Wtedy pojawia się frustracja, która może doprowadzić do rozpadu waszego pożycia seksualnego… szczególnie, gdy ukochany szczytuje za każdym razem, nie dając partnerce upragnionej ekstazy. A co jeśli powiemy wam, że istnieją sztuczki, dzięki którym seks zawsze będzie dawał bezgraniczną przyjemność?

Przeczytaj także: Jakie kobiety najbardziej pociągają mężczyzn?

To właśnie TO jest najważniejsze w seksie!

Teraz pewnie pomyślałyście, że nie osiągacie orgazmu, ponieważ niewystarczająco długo się kochaliście, pozycje, które stosujecie nie są dla was, lub po prostu to nie jest kochanek dla ciebie. Nic bardziej mylnego! Najnowsze badania przeprowadzone przez Personality and Social Psychology Bulletin dowodzą, że na naszą satysfakcję seksualną składa się więcej czynników niż sam akt seksualny. Jak podkreślają, zadowolenie seksualne mylnie utożsamiamy jedynie z fizycznością, podczas gdy to właśnie więź między partnerami i czułość jaką okazują na co dzień sprawia, że sam seks daje nam większą przyjemność.

Jak podkreśla dr Anik Debrot z Uniwersytetu w Toronto „Ludzie odczuwają większą satysfakcję z seksu, gdy są blisko związani ze swoim partnerem. Takie przywiązanie buduje między innymi przytulanie się przed i bezpośrednio po seksie”. Debrot i jej współpracownicy przeprowadzili badania mające na celu dowiedzenie, czy jakość związku ma szczególny wpływ na korzyści płynące z samego aktu seksualnego.

Przeczytaj także: Jak rozpoznać idealnego kochanka? Tych 6 szczegółów go zdradza

W pierwszych dwóch badaniach analizowano związek pomiędzy seksem, a dobrym samopoczuciem. W pierwszym z nich wzięło udział 335 osób, które były pytane o rodzaje okazywania czułości partnerowi, jak seks, pocałunki, czy przytulanie oraz poziom ich zadowolenia z życia. Drugie badanie przeprowadzone na 76 parach miało za zadanie zbadanie skłonności partnerów do pozytywnych emocji. Kolejne, prowadzone na 106 parach, polegały na prowadzeniu pamiętnika, w którym respondenci opisywali jak często uprawiali seks, jakiego rodzaju czułości okazywali sobie z partnerem oraz jakie uczucia im towarzyszyły przez okres badania.

Wszystkie badania potwierdziły, że na jakość pożycia seksualnego badanych w główniej mierze odpowiadały czułości, jakie okazywali sobie partnerzy, nie zaś pozycje seksualne, czy długość samego aktu seksualnego. Zatem jeśli chcecie, żeby wasz seks był jeszcze lepszy, zwróćcie szczególną uwagę na drobne, czułe gesty, które ofiarujecie sobie na co dzień, szczególnie te podczas gry wstępnej oraz zaraz po seksie. Niejedna gorąca noc zakończona orgazmem gwarantowana!

Przeczytaj także: W jakim wieku seks przynosi najwięcej przyjemności?

Zdjęcia: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 04:27

Zobacz także

Nasze propozycje