Poprzedni artykuł: Jennifer Aniston z nowym mężczyzną? Spędziła z nim pooscarową imprezę Następny artykuł: Kate Middleton złamała królewski protokół. Takie zachowanie nie przyst...

Córka Joanny Krupy twarzą Gerbera? Jest bardzo podobna do bobasa z logo

Kobieta,
,
, tagi: Joanna Krupa, dzieci gwiazd
Asha-Leigh Nunes może pojawić się na etykiecie słoiczków marki Gerber? Joanna Krupa twierdzi, że na pewno by była idealna do roli ambasadorki tej marki.

Asha-Leigh Nunes ma dopiero trzy miesiące, a już ma szansę postawić pierwsze kroki w modelingu. Jej mama, Joanna Krupa ma w tym doświadczenie i wiele na to wskazuje, że postanowiła zgłosić swoją córkę do konkursu Gerber Photo Search 2020. Wygrana oznaczałaby dla dziewczynki zostanie ambasadorką marki i zaistnienie na etykiecie słoiczków dla dzieci.

Zobacz także:Joanna Krupa zdradza swój sposób na powrót do figury sprzed ciąży

Córka Joanny Krupy twarzą słoiczków Gerbera?

Na swoim profilu na Instagramie Joanna Krupa zamieściła zdjęcie Ashy-Leigh Nunes i zestawiła je z logo marki, na którym widnieje 93-letnia dziś Ann Turner. Pod postem zwróciła się do fanów.

The next Gerber baby? [tłum. kolejne dziecko Gerbera?] - zapytała przewrotnie.

Podobieństwo jest uderzające, na co uwagę zwrócili obserwatorzy modelki. Gwiazda TVN oznaczyła również markę i dodała filmik na Instastories, w którym mówi do swojej córki, że ta jest najpiękniejszym dzieckiem na świecie. Czy to oznacza, że Krupa ogłosiła uczestnictwo w konkursie? Jeśli córka Joasi zwyciężyłaby, oprócz wykorzystania wizerunku Ashy- Leigh, jej rodzice otrzymaliby 100 tys. złotych.

Konkurs organizowany przez markę przeznaczony jest wyłącznie dla obywateli Stanów Zjednoczonych i dzieci, które nie ukończyły jeszcze czwartego roku życia. Żeby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zdjęciowy, a także przesłać film i zdjęcie dziecka. W zeszłym roku, po raz pierwszy zwycięzcą został chłopiec z zespołem Downa. Lucas Warren pokonał wtedy 140 tys. innych dzieci. Czy w tym roku uda się Ashy-Leigh?

Jak dziś wygląda Ann Turner, która jest twarzą Gerbera?

Twarzą słoiczków Gerber niezmiennie od lat jest Ann Turner Cook, która uzyskała ten tytuł mając zaledwie cztery miesiące w 1927 roku. Dziś kobieta ma 93 lata i jest emerytowaną nauczycielką. Za wykorzystanie wizerunku nie otrzymała wiele. Za zarobione pieniądze kupiła w latach 50. skromny dom i samochód. O tym, że jej podobizna zdobi jedne z najbardziej popularnych produktów spożywczych dla małych dzieci dowiedziała się w wieku trzech lat, choć przez wiele następnych trzymała ten fakt w tajemnicy. Przez lata spekulowano, że rysunek dziecka z logo przestawia Humphreya Bogarta lub Elizabeth Taylor.

Zobacz także:Joanna Krupa pokazała "manicure" swojej córeczki

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 21:20

Nasze propozycje