Poprzedni artykuł: Trenerka Adele zdradziła, w jaki sposób gwiazda schudła 45 kilo! Następny artykuł: Filmowy Massimo z "365 dni" nagrał piosenkę i wydał teledysk!

Justyna Steczkowska pokazała śliczną córkę! Helenka ma już 6 lat

Znana piosenkarka pochwaliła się swoim najnowszym dziełem. Steczkowska została projektantką, a jej modelką i muzą okazała się jej śliczna córeczka Helenka.

Justynie Steczkowskiej zamarzyła się zupełnie nowa rola! Piosenkarka postanowiła tworzyć ubrania dla dzieci. Inspiracją dla Steczkowskiej była jej własna córka. 6-letnia Helenka nie tylko natchnęła swoją znaną mamę do otworzenia nowego biznesu, ale także zapozowała do zdjęć promujących pierwszą kolekcję Anima by Justyna Steczkowska. 

Jak wygląda córka Justyny Steczkowskiej?

Steczkowska ogłosiła stworzenie własnej marki odzieżowej w mediach społecznościowych, publikując kilka zdjęć z sesji promującej jej pierwszą kolekcję. Wśród małych modelek prezentujących kreacje piosenkarki dostrzegliśmy Helenę Myszkowską – córkę Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. 

Dotąd Steczkowska raczej chroniła swoje dzieci przed zainteresowaniem mediów i nie pokazywała ich twarzy. Tym razem jednak, chwaląc się swoją debiutancką kolekcją, pochwaliła się także śliczną córeczką. Co ciekawe, fani piosenkarki z równym zaangażowaniem zachwycali się zaprojektowanymi przez nią ubrania, jak i urodą jej najmłodszej pociechy. 

Śliczną na Pani córeczkę i piękne ubranka Pani tworzy.

Piękna kolekcja! Helenka jest tak uroczą dziewczynką.

Piękna córeczka, Justynko.

Piękna córka, subtelna kolekcja dla prawdziwej księżniczki.

Fot.: Moliera2

Na nas mała Helenka zrobiła równie duże wrażenie jak projekty jej mamy. Ubraniom stworzonym przez Steczkowską nie można odmówić uroku, ale ich ceny paraliżują. 389 zł za kardigan czy 449 zł za jeansy to sporo – zwłaszcza, że szczęśliwe posiadaczki tych ubrań raczej szybko z nich wyrosną...

A wam jak się podoba córeczka Justyny Steczkowskiej i jej kolekcja ubrań dla dzieci?

Zobacz także: Izabella Scorupco pokazała swoją piękną córkę!

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2020, 20:52

Nasze propozycje