Poprzedni artykuł: Mężczyźni TO uwielbiają! Po takim wstępie, on nigdy już nie zapomni se... Następny artykuł: Stylowa i perfekcyjna Wielkanoc Małgorzaty Rozenek-Majdan. Te Święta z...

Córka Natalii Kukulskiej śpiewa lepiej niż mama? W sieci pojawił się jej pierwszy teledysk!

Kobieta, , tagi: Natalia Kukulska
Córka Natalii Kukulskiej, Anna Dąbrówka, odziedziczyła talent po mamie i babci? W sieci pojawiło się wideo Warsztatowej Akademii Musicalowej, w której dziewczynka stawia pierwsze kroki w karierze wokalnej. Jak jej idzie?

Poznaj najgorętsze trendy beauty

Ania Dąbrówka zaśpiewała solo fragment piosenki "Żywioły" i musimy przyznać, że poradziła sobie z tym wyzwaniem fenomenalnie! A musimy przypomnieć, że córka Natalii Kukulskiej skończy 12 lat. Jak widać (i słychać), mimo tak młodego wieku, skrupulatnie pracuje nad muzycznym wykształceniem. A efekty są już widoczne.

Córka Natalii Kukulskiej osiągnie więcej?

Trudno nie zgodzić się z tym, że Anna Dąbrówka ma zadatki na gwiazdę. Nic dziwnego - wystarczy popatrzeć na to, co osiągnęły jej mama oraz babcia. W teledysku Warsztatowej Akademii Musicalowej dała się poznać nie tylko jako osoba niezwykle utalentowana wokalnie, ale również bardzo wrażliwa. To naprawdę piękna i zdolna dziewczynka! A to niewątpliwie pomaga w osiągnięciu celu w branży muzycznej.

Zobacz także:Jaką dietę Natalia Kukulska stosuje po porodzie?

Kamera po prostu kocha Annę Dąbrówkę!

Myślicie, że Anna Dąbrówka osiągnie więcej niż jej mama? :)

Zdjęcie główne:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 00:18

Zobacz także

Nasze propozycje