Poprzedni artykuł: Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski nie są już parą! Co się stało? Następny artykuł: Chinning - nowe oblicze selfie, które podbija Instagram. Starczy ci od...

Cukiernicy z SugarFree udowadniają, że to, co pyszne i słodkie, nie musi tuczyć

Kobieta, , tagi: zdrowa dieta, SugarFree, niskokaloryczne słodycze
SugarFree to cukiernia, która specjalizuje się w pieczeniu zdrowych i lekkich tortów, ciast oraz ciasteczek. Co sprawia, że wypieki SugarFree są nawet cztery razy mniej kaloryczne niż tradycyjne słodycze?

Wszystkie wypieki SugarFree swoją słodycz zawdzięczają ksylitolowi i stevii, które - w odróżnieniu od białego cukru - mają wiele właściwości prozdrowotnych oraz są bezpieczne dla diabetyków i osób odchudzających się. Łakocie przygotowywane są w oparciu o naturalne, pełnowartościowe składniki i sezonowe produkty od polskich dostawców. Dzięki temu, każdy kęs słodkości, które powstają w pracowni Sugarfree, jest zarówno smaczny, jak i zdrowy.

Zamówienia i dostawy

Na stronie sugarfree.com.pl znajdziesz aktualną ofertę cukierni. Masz specjalne życzenie? Unikasz glutenu lub laktozy? Bez obaw! SugarFree zrealizuje każdą z Twoich zachcianek. Zamówienia przyjmowane są mailowo, telefonicznie lub przez Facebooka.

Wypieki dostarczone zostaną przez wskazany przez Ciebie adres na terenie całej Warszawy. Możesz je także odebrać w pracowni Sugarfree, która mieści się w Centrum Handlowym Arkada przy ulicy Solec 81b.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje