Poprzedni artykuł: 5 niezawodnych kroków, aby przeistoczyć się z business woman w królową... Następny artykuł: Prezenty dla smakosza. Z nich będzie zadowolony każdy fan gotowania!

Masz dość wychudzonych modelek? W Polsce będzie program dla kobiet w rozmiarze minimum 42!

Kobieta, , tagi: modelki plus size
Za granicą to reality show odniosło spektakularny sukces. Czy „Curvy Models” ma nawet szansę wyprzedzić modelingowy hit stacji TVN, czyli program „Top Model”?

Jak podają wirtualnemedia.pl ruszyły już castingi. Póki co, prowadzone są one na razie mailowo (modelka@rochstar.pl). Pierwsze odcinki na licencji Armoza Formats mają pojawiać się już wiosną. Polsat poszukuje kobiet w wieku 18-28 lat. Warunkiem wzięcia udziału w programie jest rozmiar ubrań - nie może być mniejszy niż 42. Przyszłe uczestniczki powinny również mieć minimum 170 centymetrów wzrostu.

„Piękno nie ma rozmiaru”

Zasady są bardzo podobne do tych, które obowiązują w programie „Top Model”. Uczestniczki będzie oceniało czteroosobowe jury, którego skład nie jest jeszcze znany. Dla wszystkich uczestniczek przygotowywane są specjalne konkurencje. Eliminacja zależy od tego, jak w nich wypadną.

Należy wspomnieć, że za granicą program „Curvy Models” pojawił się dopiero w październiku tego roku. Można go oglądać w niemieckiej telewizji RTL2.

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, przy programie będzie również pracować aktorka Elżbieta Romanowska. Prawa do „Curvy Models” posiada firma Rochstar.

Podoba wam się pomysł na takie telewizyjne show?

Zobacz także: Zdrowe przekąski - co wybrać?

Zdjęcie główne: facebook.com/CurvySupermodel

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:50

Zobacz także

Nasze propozycje