Poprzedni artykuł: Kim jest były Esmeraldy Godlewskiej? To przez niego przeszła załamanie... Następny artykuł: Marina niczym Lewandowska? Gwiazda błyskawicznie wróciła do formy sprz...

Mężczyźni tego nienawidzą. Natychmiast przestań robić to przez seksem!

Kobieta, , tagi: seks, związek
Do tej pory prawdopodobnie myślałaś, że to niezwykle seksowne. Nic bardziej mylnego! Robiąc to przed stosunkiem odstraszasz facetów!

Jeśli chodzi o seks, większość z nas zakłada, że mężczyzn podnieca niemal wszystko. Niestety okazuje się, że to, co dla nas kobiet wydaje się niezwykle kuszące, ponętne i działające na zmysły, dla większości panów jest wręcz odpychające. Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie jednego z najpopularniejszych portali randkowych Victoria Milan, ponad 60 proc. facetów przestaje mieć ochotę na miłosne igraszki gdy przed stosunkiem spryskujemy nasze ciało perfumami. Ale spokojnie, panowie nie tolerują w łóżku tylko niektórych nut zapachowych.

Przeczytaj także: To właśnie ci faceci mogą się kochać aż 3 razy dłużej! Jest jednak jeden haczyk

Dlaczego mężczyźni nienawidzą zapachu perfum przed stosunkiem?

Faceci kochają naturalność. To właśnie naturalny zapach ciała kobiety jest dla nich najbardziej podniecający. By potwierdzić tę tezę, zespół badaczy przeprowadzających eksperyment na zlecenie Victoria Milan przebadał 5807 osób z różnych krajów by dowieść, jaką rolę dla pożycia seksualnego ma węch. Wyniki badań są naprawdę zaskakujące. 

Jak wynika z badań, aż 62 proc. badanych panów przyznało, że woli gdy ich partnerka w sytuacji intymnej pachnie swoim naturalnym zapachem. Dodatkowo aż 63 proc. mężczyzn twierdzi, że wręcz nienawidzi, gdy ich ukochane tuż przed stosunkiem spryskują swoją skórę słodką wonią. Co ciekawe, niemal połowa respondentek (53 proc.) również potwierdziła, że podczas seksu bardziej podnieca je naturalny zapach partnera niż drażniące, ciężkie perfumy.

Nie ma wątpliwości, że perfumy przyciągają do siebie kochanków, jednak w sypialni pragną całkowicie się odsłonić, dlatego preferują naturalny zapach skóry – podkreśla Sigurd Vedal, założyciel Victoria Milan.

Przeczytaj także: Marzycie o jednoczesnym orgazmie? Dzięki pozycji CAT to możliwe!

Jakie zapachy najbardziej kręcą facetów?

Spokojnie, mamy też dla was dobre wieści. Jeśli bez zapachu w sypialni czujecie się nieswojo i, jakkolwiek to dziwnie nie zabrzmi… „nago”, istnieją wonie, które niezwykle działają na męskie zmysły.Okazuje się, że za najgorętsze nuty uchodzą te kwiatowe (potwierdziło to 32 proc. respondentów), drugie miejsce zajęły zapachy sportowe (22 proc.), z kolei ostre, korzenne zapachy podniecają 15, 5 proc. panów.

A wy na jakie nuty zapachowe stawiacie w sypialni?

Zdjęcie: iStock 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 04:30

Zobacz także

Nasze propozycje