Poprzedni artykuł: Koniec z piaskiem na stopach - ten trik sprawi, że wakacje będą jeszcz... Następny artykuł: Ewa Chodakowska zdradziła, kiedy planuje dziecko

Jaka jest ulubiona piosenka królowej Elżbiety? Będziecie zaskoczone :)

Wszystkie znamy ten przebój i niejednokrotnie tańczyłyśmy do niego na imprezach. Królowa Elżbieta... także!

Czego najchętniej słucha królowa Elżbieta? Patrząc na majestatyczną starszą panią, większości z nas na myśl przychodzi pewnie muzyka klasyczna albo operowa. Okazuje się jednak, że jedną z ulubionych piosenek monarchini jest... popularny przebój disco.

Ulubiona piosenka królowej Elżbiety

Wiemy, że królowa jest wierna torebkom jednej marki, znamy też jej ulubiony odcień lakieru do paznokci. Teraz na jaw wyszły także jej upodobania muzyczne, które są dosyć zaskakujące :) Jeden z prezenterów BBC podzielił się uroczą historyjką związaną z pewnym bankietem na zamku Windsor. Gdy po części oficjalnej DJ zagrał utwór Abby "Dancing Queen", to właśnie królowa miała być tą osobą, która jako pierwsza ruszyła na parkiet.

Uśmiechnięta Elżbieta miała powiedzieć, że zawsze gdy słyszy tę piosenkę, stara się tańczyć, bo... jest królową i kocha tańczyć. I podobno jest w tym całkiem niezła! Czyżby pełna powagi głowa dynastii Windsorów była skrytą fanką muzyki disco? Cóż, to może oznaczać, że imprezy na dworze królewskim mogą być ciekawsze niż mogłoby się wydawać ;)

Zobacz też: Wielbiciele kierowali w jej stronę komplementy, ale księżna Kate miała na nie doskonałą odpowiedź

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 09:42

Zobacz także

Nasze propozycje