Poprzedni artykuł: 5 niezawodnych sztuczek, dzięki którym przyspieszysz orgazm Następny artykuł: Gwiazda Dirty Dancing bardzo się zmieniła! Jak teraz wygląda filmowa...

Manikiurzystka uratowała życie swojej klientce, bo... zobaczyła pod jej paznokciem nowotwór!

Kobieta, , tagi: manicure, nowotwór
To miała być kolejna, zwykła wizyta u manikiurzystki, a okazała się ratunkiem. Zobaczcie, jak może wyglądać czerniak i lepiej sprawdźcie swoje dłonie.

Wydaje wam się, że doskonale chronicie swoją skórę przed nowotworami? Smarujecie ją wysokimi filtrami i bacznie obserwujecie? Zazwyczaj z góry zakładamy, że czerniak może się pojawić na ciele, ale nigdy pod tym kątem nie sprawdzamy miejsca pod... paznokciami!

Polecamy: Takiego manicure jeszcze nie było - te paznokcie błyszczą bardziej niż lustrzane!

Czerniak pod paznokciem

Do manikiurzystki trafiła kobieta, która zapytała się jej, czy lakier wykorzystany do manicure będzie dostatecznie kryjący, aby zakamuflować czarną kreskę, która widnieje na jej paznokciu. Poprzednie manikiurzystki mówiły jej, że powstałe znamię być może jest przyczyną niedoborów witamin lub jest to niegroźny krwiak. Specjalistka jednak postawiła hipotezę, że być może jest to... czerniak! Poradziła, aby klientka natychmiast udała się do lekarza. 

Polecamy:  Najdroższy manicure świata jest wart... ponad 3,5 miliona złotych!

Specjaliści przestrzegają, że jeżeli widzimy podobne zmiany na paznokciach, które nie ustępują, a nie przypominamy sobie o urazach mechanicznych, których mogłyśmy doświadczyć, to zawsze lepiej to skonsultować z lekarzem, ponieważ może to być właśnie początek nowotworu. 

Polecamy:  To serum uratuje każde paznokcie zniszczone po hybrydzie?

W przypadku tej klientki okazało się, że był to bardzo agresywny czerniak, który zdążył się rozprzestrzenić na węzły chłonne, ale na szczęście rokowania są dobre. 

Nie chcemy was straszyć, ale takie historie wszystkim powinny dać do myślenia.

Źródło zdjęcia głównego:  Facebook/Pinterest

 

Oto najlepsze odżywki do paznokci polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 maja 2019, 16:29

Zobacz także

Nasze propozycje