Poprzedni artykuł: TYLKO U NAS Jak przestać marudzić? Ta blogerka zmienia życie na lepsze... Następny artykuł: 7 dowodów na to, że 30-stka jest lepsza... niż 20-stka!

Kolejne bardzo szczere wyznanie Agnieszki Chylińskiej! "Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale..."

Kobieta,
Czy Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys w małżeństwie? "Ja się trochę pogubiłam", mówi gwiazda. Co się stało?

Co się dzieje w życiu Agnieszki Chylińskiej? Gwiazda już kolejny raz wyznaje, że ma bardzo trudny czas w życiu. W poniedziałkowym programie Jarosława Kuźniara w Onecie, piosenkarka powiedziała: 

Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale życie się układa tak, jak się układa. Mam nadzieję, że ułoży się dobrze.

Dopytywana przez dziennikarza o swoją sytuację prywatną, wymijająco tłumaczy:

Nie chcę o tym gadać, bo z mojego życia nie robiłam nigdy żadnego performance'u: nie sprzedawałam dzieci na okładki, nie pojawiałam się z mężem na promocji kremu do ust. Ale też nigdy nie udawałam przed publicznością stanu, w którym nie byłam. Zupełnie inaczej wyglądało moje życie 7 lat temu, gdy byłam szczęśliwa, miałam jedno dziecko. Wydawało mi się, że teraz będzie tylko z górki, a okazało się, że nie na wszystko mam wpływ. Życie uczy pokory. Kiedy stajemy się dorośli, uciekają nam proste prawdy. Świat dostarcza nam mnóstwo różnych definicji i gubimy się. Ja się trochę pogubiłam.

Wokalistka promuje właśnie swoją nową płytę. Nie da się ukryć, że tym krążkiem zaskoczyła wszystkich - wcześniej nie zapowiadała, że pojawi się z nowym, muzycznym materiałem. Piosenka "Królowa łez" już... króluje na listach przebojów. W singlu Agnieszka śpiewa: "Straciłam swój własny głos (...). Zmęczenie zniewala mnie...". Czy śpiewa o sobie?

Gwiazda potwierdza tym samym wielkie zmiany (powrót do mocniejszej muzyki) i całkowicie odmieniony wizerunek - krótkie włosy, styl chłopczycy... 

A wy jaką wersję Agnieszki lubicie bardziej? Mroczną czy w różowej sukience z czasów płyty "Modern rocking"?

FOTO zajawki: EastNews

zdjęcia: ONS

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2020, 17:37

Nasze propozycje