Poprzedni artykuł: Jak dziś wygląda córka Kate Moss? 16-letnia Lila debiutuje w modelingu Następny artykuł: Fanka wyśmiała Kasię Cichopek za błąd ortograficzny na Instagramie. Os...

Dakota Johnson i Chris Martin będą mieli dziecko? Teraz już nie ma wątpliwości

Odkąd Dakota Johnson i Chris Martin potwierdzili, że są parą, wszyscy doszukują się u aktorki ciążowego brzuszka. Ich ostatnie przyjęcie wydawało się jednoznaczne - para niedługo zostanie rodzicami. Mamy się z czego cieszyć?

Wczoraj serwis TMZ podał radosną informację, że Dakota Johnson i Chris Martin zostaną rodzicami. Już od dawna fani gdybali o jej macierzyńskie i dopatrywali się u aktorki brzuszka, ale na razie na próżno. Czyżby teraz to miało ulec zmianie? Informację o ciąży para miała ogłosić podczas zorganizowanego przez nich przyjęcia dla rodziny. Potwierdzać miał to również fakt, że podczas tego spotkania z najbliższymi puszczono w górę niebieskie i różowe balony.

Polecamy:  Jak to jest z tą depilacją? Pytamy dermatologa

Dakota Johnson i Chris Martin będą mieli dziecko?

Informacje o rzekomej ciąży gwiazdy masowo obiegły wszystkie serwisy internetowe. W tej sytuacji głos musiał zabrać rzecznik prasowy Dakoty Johnson, który skomentował ostatnie przyjęcie w domu gwiazd.
Okazuje się, że tak naprawdę było ono zorganizowane z okazji uczczenia 29. urodzin Dakoty Johnson i nic dziwnego, że wśród gości znaleźli się m.in. rodzice aktorki. Zaś sama uroczystość nie miało nic wspólnego z "ciążowym party". Z kolei balony były po prostu miłym urozmaiceniem przyjęcia.

Cóż, jak widać, na ciążę aktorki znanej przede wszystkim z wcielania się w rolę Anastasii w ekranizacji powieści E.L.James z przystojnym Christianem Greyem przyjdzie nam jeszcze poczekać. Tymczasem w mediach pojawiła się informacja o tym, że filmowy partner Dakoty, Jamie Dornan zostanie ojcem po raz trzeci! I choć sam aktor bardzo strzeże swojego życia prywatnego, to ponoć wieści o ciąży jego żony, Amelii Warner zdradził Belfast Live tajemniczy informator.

jamie dornan i amelia warner
zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2020, 12:19

Nasze propozycje