Poprzedni artykuł: Czerwień idealna, genialny balsam na mroźne dni… te kosmetyki zachwyci... Następny artykuł: Iza z „Królowych życia” miała wypadek samochodowy. Jak się czuje i co...

Magda Mołek jest w ciąży? Ten post wiele tłumaczy

Po finale „Top Model” Magda Mołek została zasypana pytaniami na temat ciąży. Do tej pory gwiazda milczała, jednak w końcu postanowiła skomentować spekulacje. Naprawdę spodziewa się kolejnego dziecka?

Magda Mołek należy do tych gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. I choć gwiazda TVN jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a na instagramowym koncie śledzi ją ponad 300 tys. obserwatorów, próżno szukać tam smaczków z jej życia prywatnego. Teraz jednak prezenterka postanowiła zrobić wyjątek i w obszernym wpisie odnieść się do spekulacji na temat jej ciąży. Czy Magda Mołek naprawdę spodziewa się kolejnego dziecka?

Magda Mołek na finale 8. edycji „Top Model”

Magda Mołek jest w ciąży? Takie pytanie zaledwie tydzień temu zadawały sobie tysiące internautów, a wszytko przez występ prezenterki w wielkim finale 8. edycji „Top Model”. Mołek zastąpiła w nim Joannę Krupę, która ze względu na dobro swojej kilkutygodniowej córeczki Ashy-Leigh Presley, postanowiła zrezygnować w udziału w finale „Top Model” i zostać z maleństwem w Stanach Zjednoczonych.

Zdjęcie: EastNews

Podczas występu na żywo Magda Mołek miała na sobie świetnie skrojoną sukienkę z bufiastymi ramionami i drapowaniem w okolicy brzucha. Nie trzeba było długo czekać, by w mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy dociekliwych fanów spekulujących, że Magda Mołek spodziewa się kolejnego dziecka.

Piękny kolor a fason sukienki taki, jakby miał ukryć ciążowy brzuszek  - pisze jedna z fanek.

Zastanawiałam się czy jest Pani w ciąży? – dodaje kolejna.

Pani Magdo, kolor sukni przepiękny, ale krój zupełnie nieodpowiedni, no chyba, że jest się w ciąży – komentuje inna.

Fani sugerowali również, że niedawna rezygnacja Magdy Mołek z prowadzenia „Dzień Dobry TVN” miała być podyktowana jej błogosławionym stanem.

Magda Mołek jest w ciąży?

Choć od wielkiego finału 8. edycji „Top Model” minął już tydzień, Magda Mołek dopiero teraz zdecydowała się skomentować doniesienia o swojej ciąży. Gwiazda TVN w obszernym poście na Instagramie zdementowała plotki, jakoby spodziewała się kolejnego dziecka.

Gdy tydzień temu poprowadziłam finał „Top Model” posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o „coś do ukrycia” albo „coś do powiedzenia”. Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią, a przeczenie zbywał/a hasłem „no dobra, dobra, i tak zobaczymy”. W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego – pisze na swoim instagramowym koncie Magda Mołek.

W dalszej części postu Mołek stwierdziła, że nie ma zamiaru ulegać narzuconym przez media społecznościowe kanonom kobiecego piękna i za wszelką cenę zabiegać o płaski, nieskazitelny brzuch. Celebrytka podkreśliła również, że kobiety nie powinny się wstydzić, kiedy ich brzuszek lekko odstaje, ponieważ może się to zdarzyć każdej z nas w zależności od różnych losowych sytuacji.

Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od ...czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy - niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej. Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też – napisała Mołek.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem Magdy Mołek pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy gratulujących celebrytce dystansu do siebie.

Wyglądasz przepięknie, jak zwykle! A pytania o brzuch uważam za niekulturalne i wyjątkowo niewłaściwe. Też takie dostaję. Naprawdę nikt nie pomyśli, że to może być trudny temat? Że zadaje je komuś, kto być może nie może mieć dzieci, choć bardzo by chciał? Cieszę się, że o tym napisałaś. Czas uświadamiać ludzi, że standardy piękna to bardzo szerokie spektrum – napisała jedna z fanek.

 Jest Pani Idealną Nieidealną Piękną Kobietą. ,, Idealne ,, kobiety powinny czerpać z Pani wzorce. Gdyby miały taki dystans jakże byłyby szczęśliwsze – pisze kolejna.

Ważny głos w kwestii kobiecości! „Wolne brzuchy” - świetne hasło! – dodaje kolejna.

My również gratulujemy Magdzie Mołek dystansu do siebie.

Zdjęcie: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 09:33

Nasze propozycje