Poprzedni artykuł: Jak rozwinie się pandemia koronawirusa w Polsce? Matematyczne wyliczen... Następny artykuł: Poznajecie tę uroczą dziewczynkę? Teraz to kipiąca seksapilem aktorka!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się?

Informację o zaręczynach Przemek Kossakowski podał w programie "Down the road. Zespół w trasie". Czy na palcu Martyny Wojciechowskiej gości już piękny pierścionek?

Mimo rosnącej ciekawości fanów i mediów, Wojciechowska oraz Kossakowski nie zdradzają szczegółów dotyczących ich życia prywatnego. Ostatnio jednak Przemysław powiedział odrobinę za dużo, czym potwierdził wiadomość o krążących od jakiegoś czasu plotkach. Okazuje się, że on i Martyna są... zaręczeni!

Martyna Wojciechowska zaręczona z Przemysławem Kossakowskim

Fani Martyny Wojciechowskiej przez długi czas zadawali sobie pytanie, co łączy ją z przystojnym podróżnikiem. Jednak ani ona, ani Przemysław Kossakowski nie chcieli potwierdzić krążących wokół nich plotek. Ostatecznie jednak zdecydowali się przyjść jako para na bal telewizji TVN, gdzie w 2018 roku oficjalnie zadebiutowali jako para

Od tamtej pory nie minęło wiele czasu, ale fani tej dwójki byli od początku przekonani, że nie ma bardziej dopasowanej pary od nich. Zaręczyny były więc naturalną sprawą, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością.

Teraz zupełnie przypadkowo okazało się, że Przemysław Kossakowski poprosił Martynę Wojciechowską o rękę już kilka miesięcy temu. I ta wiadomość prawdopodobnie nigdy nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie program "Down the road. Zespół w trasie", którego prowadzącym jest podróżnik. 

Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście – padło z ust Przemka Kossakowskiego w programie.

Według serwisu Plejada.pl odcinek był nagrywany zaledwie dzień po 45. urodzinach Martyny Wojciechowskiej, czyli 29 września 2019 roku. Przeglądając profile na Instagramie tej dwójki można wywnioskować, że zaręczyny odbyły się podczas ich wspólnej podróży do Amsterdamu.

Czy to trafiony termin? Na potwierdzenie przyjdzie nam pewnie jeszcze poczekać. Wiadomość o zaręczynach była ukrywana przez długi czas. Paparazzi nie zauważyli do tej pory pierścionka na jej palcu. W całej sprawie nie zabrała jeszcze głosu sama Martyna.

Myślicie, że teraz Martyna będzie nosić pierścionek?

Zdjęcie główne: Instagram.com/martyna.world

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 22:38

Nasze propozycje