Poprzedni artykuł: Gdy nieznajomy chłopak zaczepił ją w barze, postanowiła dać mu szansę.... Następny artykuł: Limuzyna, złota korona i suknia zdobiona... banknotami euro - takiego...

Melania Trump nie towarzyszy mężowi? Internauci twierdzą, że Donald pokazuje się z jej... sobowtórem!

Kobieta, , tagi: związek, Melania Trump, Donald Trump
Melania Trump znów jest na celowniku mediów - internauci twierdzą, że to nie ona towarzyszy mężowi podczas oficjalnych uroczystości...

Małżeńskie relacje Melanii i prezydenta Stanów Zjednoczonych są jednym z ulubionych tematów amerykańskich mediów. Od dawna spekuluje się, że Pierwsza Para Ameryki wygląda nienagannie tylko przed kamerami (choć i tutaj zdarzały się zaskakujące wpadki), a w rzeczywistości od dawna nie ma ze sobą nic wspólnego. Czyżby do tego stopnia, że zamiast żony Donald na oficjalne wyjścia zabiera ze sobą jej... sobowtóra?

Czy Donald Trump na spotkania z mediami zabiera ze sobą sobowtóra Melanii?

Pierwsza Dama jest ulubienicą milionów amerykańskich kobiet, które podziwiają ją za charakterystyczną urodę i inspirują się jej stylem ubierania. Niektóre decydują się nawet na operacje plastyczne, by tylko upodobnić się do żony prezydenta. Internauci również bacznie śledzą wszelkie doniesienia o Melanii i przyglądają się jej zdjęciom z oficjalnych wystąpień. Jednak niektórzy najwyraźniej dopatrzyli się czegoś dziwnego - w ostatnich dniach w sieci krąży teoria, jakoby kobieta towarzysząca Donaldowi Trumpowi podczas spotkań z mediami wcale nie była... Melanią!

Zdajemy sobie sprawę, że brzmi to dość absurdalnie (my też oglądałyśmy "Teorię spisku"), ale osoby podważające autentyczność Pierwszej Damy mają zestaw interesujących argumentów. Ich osią ma być fakt, że osoba u boku Donalda przeważnie ma na nosie duże, zasłaniające twarz okulary przeciwsłoneczne, a jej włosy wyglądają nienaturalnie i różnią się od tych, które możemy podziwiać u "prawdziwej" Melanii. Czy na poniższych ujęciach rzeczywiście widzimy sobowtóra?

Hmmm... Szczerze mówiąc same nie wiemy, co o tym myśleć ;) Z jednej strony trudno traktować poważnie tego typu pomysły, jednak - gdyby spiskowa teoria internautów przypadkiem okazała się prawdą - nie byłby to pierwszy raz, gdy znana osoba korzysta z pomocy sobowtóra. Tej sprawie pikanterii dodaje fakt, że Melania w przeszłości niejednokrotnie zachowywała się dziwnie i dość niestosownie w obecności męża. Czy rzeczywiście postanowiła ograniczyć wspólne wystąpienia do koniecznego minimum?

Poniżej zdjęcie, które wzbudziło podejrzliwość internautów zestawione z fotografią - bez wątpienia prawdziwej - Melanii Trump.

Czy Melania Trump naprawdę korzysta z pomocy sobowtóra? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie same - dajcie znać w komentarzach, jaka jest wasza opinia!

Zobacz też: Agnieszka Więdłocha już nie jest brunetką - zobaczcie, jak wygląda teraz!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:33

Zobacz także

Nasze propozycje