Poprzedni artykuł: Dziś jest najgrubszą top modelką na świecie, a kiedyś... Tess Holiday... Następny artykuł: Horoskop na marzec - kogo czeka miłość i sukcesy zawodowe?

Piotr Żyła rozwiedzie się z żoną? Jest komentarz bliskiej znajomej rodziny

Kobieta,
,
, tagi: rozwód, Piotr Żyła
Odkąd Justyna Żyła poinformowała na swoim Instagramie, że popularny skoczek ją opuścił, wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy dojdzie do rozwodu. Są nowe szczegóły.

Gdy wszyscy cieszyli się sukcesami Kamila Stocha oraz drużyny skoczków narciarskich na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu, Justyna Żyła opublikowała emocjonalny wpis, w którym donosiła, że ich kolega z drużyny, Piotr Żyła, zostawił ją i dzieci.

Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - napisała.

Polecamy:  Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" w cieniu rozstania Tadli i Kreta. "Chciałbym odpaść jak najszybciej"

Czy Piotr żyła rozwiedzie się z żoną?

Wszyscy zastanawiali się więc, dlaczego akurat teraz Justyna Żyła opublikowała wpis o rozpadzie związku. Ponoć punktem zapalnym okazała się informacja, którą znalazł w internecie syn pary: Piotra Żyłę miała odebrać z lotniska w Warszawie nieznana kobieta.

Liczyła, że między nimi jeszcze się ułoży, i utrzymywała fikcję na zewnątrz, aby Piotrek mógł w spokoju trenować przed igrzyskami – zdradziła „Fleszowi” znajoma rodziny.

Zatem czy już wszystko stracone i para wystąpi o rozwód? 

Ona czeka na to, co postanowi Piotr – kontynuuje niedyskretna koleżanka.

Polecamy:  Adam Małysz skomentował rozpad małżeństwa Piotra żyły: Justyna jest moją kuzynką, a Piotr..."

Przypominamy również, jak do wpisów żony odniósł się sam zainteresowany. Wydaje się, że Piotr nie ma ochoty ratować małżeństwa.

moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach - czytamy na Facebooku skoczka (pisownia oryginalna).

Więcej szczegółów o kryzysie w małżeństwie Piotra Żyły znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz". Sądzicie, że para naprawdę złoży pozew rozwodowy?

magazyn flesz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:14

Zobacz także

Nasze propozycje