Poprzedni artykuł: Mikołaj Roznerski zakochany! Jego nowa miłość to... piękna i znana gwi... Następny artykuł: To zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołało lawinę komentarzy! Dlacz...

Co się stało z Rihanną? Fani piosenkarki są zaniepokojeni - takiej jej jeszcze nie widzieliśmy...

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, rihanna, metamorfozy gwiazd
Co się stało z seksowną RiRi? Artystka ostatnio bardzo się zmieniła - spekulacjom nie ma końca...

Cały świat dyskutuje o ostatniej metamorfozie Rihanny - znana z odważnych stylizacji artystka w ostatnim czasie wyraźnie ukrywa swoją figurę. Dopasowane, odsłaniające ciało kreacje zostały zastąpione przez luźne, oversizowe ubrania, spod których ledwo widać barbadoską piosenkarkę. Jednak nawet mimo tych zabiegów nietrudno zauważyć, że RiRi wyraźnie się zaokrągliła. Co się stało?

Dodatkowe kilogramy Rihanny - dlaczego gwiazda przytyła?

Choć Rihanna nigdy nie miała figury wychudzonej modelki, jej kobiece kształty były obiektem uwielbienia milionów fanów. Sama gwiazda bardzo chętnie je podkreślała skąpymi, nierzadko kontrowersyjnymi outfitami. Wygląda jednak na to, że póki co jej seksowna sylwetka stała się wspomnieniem - według amerykańskich tabloidów artystka w ostatnim czasie przytyła aż 15 kilogramów. Zobaczcie tylko te zdjęcia:

Źródło zdjęcia: Instagram

Media i fani zachodzą w głowę, skąd ta zmiana - pojawiły się już spekulacje, że RiRi może być... w ciąży! Rzeczywiście, na niektórych zdjęciach piosenkarka trzyma rękę na brzuchu, co zdaniem niektórych stanowi potwierdzenie tych domysłów. Niestety, oprócz gratulacji internautów, na oficjalnym kanale artystki pojawiło się też sporo drwin i negatywnych komentarzy - część osób sugeruje, że RiRi po prostu ostatnio za bardzo sobie pofolgowała... Czy to rzeczywiście "tylko" brak odpowiedniej diety? Czy jednak za metamorfozą Rihanny kryje się coś więcej? Prawdopodobnie niebawem się przekonamy.

Co sądzicie o nowej figurze Rihanny? Wierzycie, że rzeczywiście jest w ciąży?

Zobacz też: Natalia Siwiec jest w piątym miesiącu ciąży! Jak wygląda przyszła mama?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 17:48

Zobacz także

Nasze propozycje