Poprzedni artykuł: Jak książę Filip nazywa królową Elżbietę, gdy są tylko we dwoje? Będzi... Następny artykuł: Pamiętacie Olę z 'Top Model'? Nie uwierzycie, jak bardzo się zmieniła!

Shakira wyprowadziła się z domu! Czy to koniec jej związku z Pique?

Kobieta,
,
, tagi: związki, gwiazdy, rozstanie, shakira
Czy jedna z najpiękniejszych par show-biznesu nie jest już razem?

Czy Shakira i Gerard Pique się rozstali? W zagranicznych mediach aż huczy od spekulacji! Hiszpański portal Cotilleo doniósł, że piosenkarka właśnie wyprowadziła się ze wspólnego domu w Barcelonie. Choć póki co para nie wydała oświadczenia w tej sprawie, zewsząd napływają głosy, że to już koniec ich związku.

Shakira i Pique są w separacji?

Kolumbijska piosenkarka i hiszpański piłkarz przez ostatnie siedem lat tworzyli szczęśliwą parę. Mają dwoje dzieci: czteroletniego Milana i dwuletniego Sashę. Przez długi czas uchodzili za bardzo udaną rodzinę, jednak obraz ten w ostatnim czasie został zmącony doniesieniami o kryzysie. Shakira i Pique po raz ostatni byli widziani razem w czerwcu, na ślubie Lionela Messiego. Od tamtej pory jakby zapadli się pod ziemię, a media już wkrótce zaczęły donosić, że w ich związku nie dzieje się dobrze.

Choć żadne z nich nigdy nie skomentowało tych spekulacji, jeśli wierzyć informacjom Cotilleo, po długim wahaniu piosenkarka ostatecznie podjęła decyzję o wyprowadzce. Według hiszpańskich dziennikarzy sytuacja jest poważna i już wkrótce możemy spodziewać się oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Czy to naprawdę już koniec? My wciąż mamy nadzieję, że to fałszywy alarm...

Myślicie, że Shakira i Pique naprawdę się rozstali?

Zobacz też: Kinga Rusin szczerze o związku z Markiem Kujawą. Czy para naprawdę nie mieszka razem?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 lipca 2020, 04:58

Nasze propozycje