Poprzedni artykuł: Już są! Nowe zapachy Avon Life stworzył światowej sławy projektant! Ja... Następny artykuł: Boisz się, nie umiesz, nie chcesz? Karmienie piersią to trudny temat....

Joga pomaga w walce z depresją? Poznajcie Heidi i jej poruszającą historię

Zapewne słyszeliście o dobroczynnym wpływie jogi nie tylko na nasze ciało, ale również na umysł. Mamy na to dowód! Jak joga pomogła Heidi?

Wiele kobiet ceni jogę za to, że daje im wyciszenie, a także usprawnia ich ciało. Nie spodziewacie się jednak, w czym pomogła ona Heidi Williams. Znana joginka będąc w ciąży padła ofiarą gwałtu, przez co omal nie straciła dziecka. Po tym traumatycznym przeżyciu cierpiała na depresję, miała myśli samobójcze.

Zastanawiacie się, jak wróciła do normalnego życia? Okazało się, że kluczowa stała się... joga! To właśnie ona pomogła jej zwalczyć depresję. Naukowcy od dawna podkreślają, że ma ona zbawienny wpływ na psychikę, ale jak w wielu przypadkach, tak i w tym najlepiej przekonuje nas, kiedy badania mają odzwierciedlenie w codziennym życiu. Heidi postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem z całym światem. Stworzyła grupę wsparcia pomagającą ludziom wyjść z depresji bez przyjmowania leków, właśnie dzięki jodze.

Za jej sukcesem stoją ćwiczenia połączone z głębokim oddychaniem, dzięki którym relaksuje się zarówno ciało, jak i dusza. Joginka obecnie jest pewną siebie kobietą, a zdjęcia ze swoich sesji jogi umieszcza na Instagramie. Trzeba przyznać, że są one zachwycające. Zobaczcie.

Polecamy także:  Konstruktywna kłótnia- jak mądrze rozwiązywać spory?

Foto:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 07:25

Zobacz także

Nasze propozycje