Poprzedni artykuł: Pamiętajcie tę dziewczynkę z 'Listy Schindlera'? Dziś jest dorosłą kob... Następny artykuł: Ewelina Lisowska pokazała młodsze siostry! Podobne?

Szok! Książę Karol i księżna Camilla mają 52-letniego syna?

Kobieta,
Nieślubne dziecko księcia Karola i księżnej Camilli może sporo namieszać... Jeśli plotki okażą się prawdą, zasiądze na tronie jeszcze przed księciem Williamem!

Jeszcze do niedawna w sieci krążyły plotki o rzekomym rozwodzie księcia Karola i księżnej Camilli. Tymczasem okazuje się, że rozstanie chyba wcale nie wisi w powietrzu. W obliczu najnowszych doniesień zagranicznych mediów, rodzina królewska powinna się zjednoczyć bardziej niż kiedykolwiek. W jej kierunku wymierzono właśnie kolejną plotkę, która tym razem może okazać się prawdziwa...

Zdjęcie: Bartosz KRUPA/East News

Książę Karol i księżna Camilla mają syna?

Oficjalne ogłoszenie rozwodu tej pary miało być tylko kwestią czasu. Najwidoczniej wszelkie poczynania w tej kwestii albo zostały zawieszone, albo po prostu są nieprawdziwe. Nie zmienia to jednak faktu, że według Radar Online, książę Karol i księżna Camilla przez kilkadziesiąt lat ukrywali, że mają syna. Szokujące doniesienia póki co nie zostały potwierdzone przez Pałac Kensington. Jednak zdjęcia 52-letniego Simona Dorante-Dany'ego ujawniają wyraźne podobieństwo do pary książęcej.

Camilla Parker Bowles to ukochana księcia Karola jeszcze z czasów młodości. Nawet gdy poślubił lepiej urodzoną i piękną Dianę, nie potrafił o niej zapomnieć... Tragicznie zmarła księżna cały czas przeczuwała, że jej mąż spotyka się potajemnie z inną kobietą. Może zatem nikogo nie powinien dziwić fakt, że Simon Dorante-Dany narodził się jeszcze przed ślubem z Dianą? Oczywiście dopiero po śmierci żony książę Karol oficjalnie mógł związać się z Camillą, aż w końcu wzięli cichy ślub w 2005 roku, aby uniknąć jeszcze większego skandalu. 

Jak donosi Radar Online, Simon mieszka obecnie w Australii z daleka od królewskiego życia i wszelkich wygód czy obowiązków z nim związanych. Mężczyzna postawił również śmiałą hipotezę - twierdzi, że księżna Diana dowiedziała się o jego istnieniu i dlatego zginęła w wypadku w 1997 roku... 

Ja i moja rodzina wierzymy, że Diana musiała wiedzieć o moim istnieniu i poskładała kawałki w całość. Odnajdowała odpowiedzi, zorientowała się jak bardzo ją wykorzystano i chciała to publicznie oznajmić - powiedział Simon w rozmowie z Radar Online.

Myślicie, że Simon naprawdę jest synem księcia Karola i księżnej Camilli? Gdyby te doniesienia okazały się prawdziwe, wtedy on byłby pierwszy w kolejce do królewskiego tronu zaraz po Karolu!

Zdjęcie: Screen z Instagram.com/royal_life_europe

Zdjęcie główne: Bartosz KRUPA/East News


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 21:56

Zobacz także

Nasze propozycje